Emin Bayram: “2026’ya kadar Galatasaray’da olacağım için çok mutluyum”

featured
service

Emin Bayram: “2026’ya kadar Galatasaray’da olacağım için çok mutluyum”

Galaatasaray Futbol Akademi’sinde yetişen ve A Takım kadroda yer alan 19 yaşındaki savunma oyuncusu Emin Bayram ile yeni sözleşme imzalandı.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda düzenlenen imza töreninde Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek de yer aldı. 

Başkan Dursun Aydın Özbek ve Emin Bayram imza töreninin ardından Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu. 

EMİN BİR PIRLANTADIR

Emin’in önümüzdeki yıllarda Galatasaray’ın geleceğini yazacak isimlerden biri olacağını belirten Başkan Özbek, şu ifadeleri kullandı:

“Emin’i epeyden beri izliyorum. Dolayısıyla son derece başarılı. Galatasaray’ın önümüzdeki yıllarda geleceğini yazacak arkadaşlardan bir tanesi. Kendisi hem fizik açısından hem de oynadığı mevkii açısından Galatasaray’a son derece faydalı olmaya devam ediyor. Emin’e hem ben hem hocası hem de tüm yönetici arkadaşlarımız güveniyor. Özellikle bu sene de Emin’in büyük katkısı olacak. Kendisine bundan sonraki Galatasaray hayatında başarılar diliyorum. Galatasaray’ın çimentosu Emin’ler. Onun için Galatasaray sevdası Emin’de de bitmesin. Galatasaray’da yolu açık olsun. İnşallah Allah sakatlık vermesin. Bundan sonra hem Galatasaray’a hem milli takıma hem Türk futboluna büyük katkı verecek bir arkadaşımız. Kendisi bir pırlantadır. Bunun kıymetini de bilsin. Kendisini geliştirmek için de elinden geleni yapsın. Kendisine bir abi tavsiyesi veriyorum ve başarılar diliyorum.”

Kulübümüzle 2025-2026 sezonu sonuna kadar sözleşme imzalayan Emin Bayram’ın düşünceleri ise şöyle: 

“Kulübün bünyesinde 2026’ya kadar olacağım için çok mutluyum. Kulüp içinde bulunduğum her zaman elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyorum. Okan hocama, başkanımıza, yönetimimize çok teşekkür ediyorum. İnşallah herkes için hayırlısı olur. Bu seneye başlarken hedefimiz 23. şampiyonluktu. Bu sene inşallah başaracağız.”

Emin Bayram: “2026’ya kadar Galatasaray’da olacağım için çok mutluyum”

Emin Bayram: “2026’ya kadar Galatasaray’da olacağım için çok mutluyum” | Art’s Magazin | Spor
Emin Bayram: “2026’ya kadar Galatasaray’da olacağım için çok mutluyum”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!