• İmsak 05:14
  • Güneş 06:42
  • Öğle 13:13
  • İkindi 16:46
  • Akşam 19:35
  • Yatsı 20:56
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2023 - İstanbul

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübümüz öğrencilere unutamayacakları bir gün yaşattı

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübümüz, deprem bölgesinden gelerek eğitim öğretim faaliyetlerine İstanbul’da devam eden öğrencilere unutamayacakları bir gün yaşattı. Kahramanmaraş merkezli ve 10 ili etkileyen depremler sonrasında bölgede eğitim ...

featured
service

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübümüz öğrencilere unutamayacakları bir gün yaşattı

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübümüz, deprem bölgesinden gelerek eğitim öğretim faaliyetlerine İstanbul’da devam eden öğrencilere unutamayacakları bir gün yaşattı.

Kahramanmaraş merkezli ve 10 ili etkileyen depremler sonrasında bölgede eğitim gören öğrenciler, misafir öğrenci statüsü ile İstanbul’daki civar okullara yerleştirilerek kaldıkları yerden eğitim faaliyetlerine devam etmeye başladı. Bu kapsamda öğrencilerin hafta sonunu çok daha eğlenceli ve keyifli geçirmesi adına adım atan Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübümüz, misafirlerimize Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze Turları ile unutulmaz bir gün yaşattı. Tur kapsamında soyunma odalarını ve saha içini gezen öğrenci ve velileri, Fenerbahçe’yle dolu bir gün geçirdi.

Ardından Fenerbahçe Müzesi’ni gezerek Fenerbahçe Futbol Takımı’nın kazandığı 28 Türkiye şampiyonluğunun kupaları dahil tüm branşlarımızda kazanılmış her türlü şilt, madalya, berat, fotoğraf, belge, ödül gibi sayısız materyalle ilgili bilgiler alan, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün balmumumdan birebir heykelini, eski biletleri, eski formaları ve eski fotoğrafları da dikkatlice inceleyen misafirlerimiz; Kulübümüzün kuruluş gününü ve işgal döneminde Kurtuluş Savaşı için silah kaçırma konularını aktaran canlandırmaları da ilgiyle takip ettiler.

Son olarak stadın atmosferini saha içinde yaşama fırsatı bulan kafile, geziyi toplu fotoğraf çekimiyle tamamladı.

Fotoğraf: Burak Saltık

Basın Fotoğrafları

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübümüz öğrencilere unutamayacakları bir gün yaşattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!