• İmsak 05:12
  • Güneş 06:40
  • Öğle 13:13
  • İkindi 16:47
  • Akşam 19:36
  • Yatsı 20:58
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2023 - İstanbul

Yönetim Kurulu Üyemiz Sertaç Komsuoğlu: Üzerimize ne düşüyorsa yapmaya çalışıyoruz

Yönetim Kurulu Üyemiz Sertaç Komsuoğlu, merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ili etkileyen depremler sebebiyle depremzede vatandaşlarımızın yanından olmak amacıyla Kulübümüzün tarafından başlatılan yardım kampanyasına ilişkin Fenerbahçe TV’ye konuştu ...

featured
service

Yönetim Heyeti Üyemiz Sertaç Komsuoğlu: Üzerimize ne düşüyorsa yapmaya çalışıyoruz

Yönetim Şurası Üyemiz Sertaç Komsuoğlu, merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ili etkileyen sarsıntılar sebebiyle depremzede vatandaşlarımızın yanından olmak maksadıyla Kulübümüzün tarafından başlatılan yardım kampanyasına ait Fenerbahçe TV’ye konuştu.

Yöneticimiz Sertaç Komsuoğlu, “Öncelikle zelzelede kaybettiğimiz vatandaşlarımıza ve ailelerine başsağlığı, yarılılara acil şifalar diliyorum. Çok büyük felaket. Çok üzgünüz. Zelzeleden sonra Fenerbahçe ailesi olarak, elimizden ne gelir, o bölgeye nasıl deva olabiliriz, bir nebze de olsa katkı yapmanın peşindeyiz. Her renkten taraftar elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor. Yardım tırlarımız da arka arda yola çıkıyor. Çok üzgünüz. Sözler bulamıyorum. İnşallah göçük altında olan vatandaşlarımız bir an evvel kurtulurlar. İnşallah vatandaşlarımıza gönderdiklerimiz yardımlar bir nebze olsa da deva olur. Bölgeye de gideceğiz. Şuan da orada büyük bir hareketlilik var. O bölgedeki insanlardan kurtarma faaliyetinde olan insanlara yardımcı olmalarını bilhassa rica ediyorum. İnşallah en az kayıpla bunu atlatırız. Allah yardımcıları olsun. Biz elimizden geleni yapıyoruz. Allah yardımcıları olsun. Üzerimize ne düşüyorsa yapmaya çalışıyoruz.” dedi.

Yönetim Kurulu Üyemiz Sertaç Komsuoğlu: Üzerimize ne düşüyorsa yapmaya çalışıyoruz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!