Adana Demirspor maçı biletleri satışta!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adana Demirspor maçı biletleri satışta!

Futbol Takımımız, Spor Toto Süper Lig 27. hafta maçında, 1 Nisan Cumartesi günü saat 20.30’da Adana Demirspor A.Ş. Takımı ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda karşı karşıya gelecektir. Maçın biletleri, 28 Mart Salı günü saat 14:00’da passo.com.tr adresinden satışa sunuldu.

Bilet satın almak için

Kombine sahipleri gidemeyecekleri maç için kombinesine ait olan koltuğu tek maçlık olarak satılması için kulübümüze devredebilirler. Kulübümüze devretmiş olduğunuz kombinenize ait koltuğunuz bilet olarak satıldığı takdirde (masraflar hariç) bilet gelirinin %60’ı 2023-2024 Futbol sezon kombine alımında indirim olarak uygulanacaktır.

Bilet satışları, 28 Mart Salı günü saat 14.00‘te, GS Bonus kart ve GS Mobile sahiplerine öncelikli olup; 29 Mart Çarşamba günü saat: 11.00’de sadece GS Logolu passolig kartlarına 31 Mart Cuma saat 20.30’dan sonra Adana Demirspor kartı dışında tüm passolig kartlara satış yapılacaktır.

 1. Tüm kategoriler yemeksizdir. İsteyen taraftarlarımız ekstra ücret ödeyerek yiyecek-içecek satın alabilirler.
 2. Stat otoparkımız yalnızca sezonluk otopark kartı satın alan kombine sahiplerinin kullanımına açıktır. Bilet alan taraftarlarımız için, maçlık stat otopark kullanım hakkı bulunmamaktadır.
 3. Passolig Hizmet Bedeli ücrete dahildir.
 4. Nef Stadyumu Stadyumu Aslanlı yol gişeleri haftanın her günü 09.00 – 18.00 arası hizmet vermektedir.
 5. Çağrı Merkezi no: 444 1905
 6. Size en yakın aktif satış noktalarını www.nkolay.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.
 7. Bir taraftar Farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 2 (iki) bilet alma hakkına sahip olacaktır. Her taraftarın passolig kartı olması zorunludur.
 8. Passolig kartı olan taraftarlarımız, passolig çağrı merkezinden bilet alımı ve transferini gerçekleştirebilirler.
 9. Passolig kartı olmayan taraftarlarımız passolig.com.tr adresinden başvuru yaptıktan sonra bilet satın alabilirler.
 10. 0-6 yaş ücretsizdir.
 11. E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. Maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.
Adana Demirspor maçı biletleri satışta!

Adana Demirspor maçı biletleri satışta!

Adana Demirspor maçı biletleri satışta!

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!