Başantrenörümüz Zvezdan Mitrović’ten Nef Stadyumu’na ziyaret

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başantrenörümüz Zvezdan Mitrović’ten Nef Stadyumu’na ziyaret

Galatasaray Nef Başantrenörü Zvezdan Mitrović, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nu ziyaret etti. Stadyum müzemizi gezerek Galatasaray Tarihi hakkında detaylı fikir sahibi olan Karadağlı basketbol adamı, Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Galatasaray gibi köklü bir kulübe katılmanın gurur verici olduğunu söyleyen başantrenörümüz, “Bu inanılmaz bir his… 1905’ten başlayan ve günümüze gelen tarihi görebiliyoruz. Buradaki fotoğraf ve kupaları gördükçe Galatasaray’ın nasıl bir kulüp olduğunu, taraftar ordusuna sahip olduğunu hissedebiliyorsunuz. Sadece Türkiye’de değil Avrupa’da çalışırken dahi nasıl bir kulüp, taraftar yapısı olduğunu biliyorsunuz. Galatasaray ailesinden olabildiğim için gurur duyuyorum. Önümüzdeki hedeflerin ne olduğunu müzemizdeki kupaların önünde hissedebiliyorum. Bu durum da bir nebze baskı oluşturuyor ancak burada olmaktan mutluyum.” diye konuştu. 

İyi sonuçlarla motive olacaklarını ifade eden Koç Mitrović, “Benim motivasyonum ilk sırada olmayacak. Temel olarak bir yapı oluşturmak istiyorum. En tepeden en alt noktaya dek sürecek bir sitem… Bunlar; iyi oyuncu grubu, antrenör etrafındaki kaliteli yardımcılar, sitemi oluşturmak ile gerçekleşecektir. Bu yapıların ardından iyi sonuçlar alacağımızın motivasyonu olacaktır.” dedi.

“KONSANTRASYONUMUZ İYİ OYUN”

Sezonu yorumlayan başantrenörümüz, “Dürüst olmak gerekirse yeni geldiğimi ve benim için bu sezonun gerçekten zor olduğunu biliyorum. Oyuncular ile yeni tanışıyorum. Yaptığım ilk toplantıda; maksimum seviye için yardımcı olmak istediğimizi ancak sezon sonunda bir şeyler yapmanın da zor olduğunu söyledim. Bir önceki maçta oyunumuzu ve enerjimizi gösterdik. Umarım bir sonraki maçta da aynı çabayı yansıtırız. Ligde karmaşık bir durum var. Galibiyet gelirse play-off’ta olamayabilirsiniz. Kaybederseniz de play-off’a girebiliyorsunuz. Bu çılgınca bir durum. Odaklandığımız nokta; taraftarımızı ve iyi oyun motivasyonumuzu arttırmak olacak.” ifadelerini kullandı.

Son olarak taraftarımıza seslenen Karadağlı basketbol adamı, “Taraftarımızın meşhur olduğunu biliyorum. Buraya gelmemin ana sebeplerinden biri de taraftarımızdır. Armaya, organizasyona yardımcı olarak Galatasaray’ı Avrupa’da üst seviyelere gelmesini sağlayacaklar” dedi. 

Başantrenörümüz Zvezdan Mitrović'ten Nef Stadyumu'na ziyaretBaşantrenörümüz Zvezdan Mitrović'ten Nef Stadyumu'na ziyaretBaşantrenörümüz Zvezdan Mitrović'ten Nef Stadyumu'na ziyaret

Başantrenörümüz Zvezdan Mitrović'ten Nef Stadyumu'na ziyaret

Başantrenörümüz Zvezdan Mitrović'ten Nef Stadyumu'na ziyaret

Başantrenörümüz Zvezdan Mitrović’ten Nef Stadyumu’na ziyaret

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!