Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

Bu destek hiç bitmeyecek!

featured
service

Bu destek hiç bitmeyecek!

Ülkemizin zor günlerinde karanlığa ışık, çaresizliğe umut olma sorumluluğumuz Galatasarayımızın şanlı tarihinin bize ödevidir.

Ülkece yaşadığımız büyük deprem felaketinin yaralarını sarmak için Galatasaray Spor Kulübü olarak üzerimize düşen görevi ilk günden bu yana kesintisiz bir şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu Müzesi’ndeki noktamıza teslim edilen maddi/manevi değeri bulunan eşyaları, depremzedelerimiz için düzenleyeceğimiz müzayede ile maddi desteğe dönüştürüyoruz.

Bu anlamlı gecede afet bölgesindeki konteyner ve kalıcı konut ihtiyacını karşılamak amacıyla tümüyle bağışçıların katkılarıyla oluşturulan birbirinden özel koleksiyon parçalarının sergilenip yeni sahiplerini bulacağı bir açık artırma düzenliyoruz.

Artam Antik A.Ş. Müzayede’nin tecrübesiyle gerçekleştirilecek açık artırmanın tüm gelirini depremin yaralarını sarmak için yaptığımız çalışmalarda kullanacağız.

Yer: Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu

Tarih/Saat: 10.3.2023 Cuma, 19.05

Davetiye tek kişiliktir.

Davetiye ücreti: 5,000 TL

https://iyzi.link/AI-E9w

10 Mart 2023 Cuma günü saat 19.05’te Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu’nda gerçekleştirilecek müzayedeyi takip etmek isteyen basın mensuplarının, 9 Mart 2023 Perşembe günü saat 17.00’ye kadar gsmedia@galatasaray.org adresine kurum bilgileri göndererek akreditasyon işlemlerini tamamlamaları rica olunur.

Not: Salona kamera alınmayacaktır. Galatasaray Televizyonu, canlı yayın yapmak isteyen kuruluşlarla frekans bilgilerini paylaşacaktır.

Bu destek hiç bitmeyecek!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!