Kaptanlarımızdan Birsel Vardarlı Demirmen “Kaptan” kitabıyla depremzede öğrencilerimizin yanında

Kulüp tarihimizin tüm branşlarda en fazla maça (675 maç) çıkan sporcusu ve yine tarihimizin tüm branşlarda en çok kupa (22 kupa) kazanan oyuncusu olarak hafızalara kazınan Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımızın efsane kaptanı Birsel Vardarlı Demirmen ...

featured
service

Kaptanlarımızdan Birsel Vardarlı Demirmen “Kaptan” kitabıyla depremzede öğrencilerimizin yanında

Kulüp tarihimizin tüm branşlarda en fazla maça (675 maç) çıkan sporcusu ve yine tarihimizin tüm branşlarda en çok kupa (22 kupa) kazanan oyuncusu olarak hafızalara kazınan Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımızın efsane kaptanı Birsel Vardarlı Demirmen, örnek bir adıma imza attı.

Eski basketbolcumuz Birsel Vardarlı Demirmen; dünya şampiyonalarından olimpiyatlara, Fenerbahçemizde kaldırdığı kupalardan kulübün EuroLeague’de oluşturduğu geleneğe ve parkelere veda ettiği ana kadarki bütün hikayesinin anlatıldığı ‘Kaptan’ isimli kitabının tüm gelirini, deprem felaketiyle sarsılan illerimizdeki öğrencilerin eğitimi için bağışlıyor.

Kitabının tüm gelirini ortaöğretim burs projesiyle öğrencilerimizin eğitimini tamamlamasına destek olabilmek için Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin ‘Anadolu’da Bir Kızım Var’ projesine bağışlayacağını açıklayan Birsel Vardarlı, öğrencilerimizin eğitiminin kesintisiz ve sürdürülebilir devam edebilmesi adına bu adımı atarak önemli bir farkındalık yarattı.

Futbol A Takımımız da benzer bir projeye imza atmış ve 24 Kasım 2022 tarihinde Teknik Direktörümüz Jorge Jesus ve futbolcularımız, “Cumhuriyet’in 100. yılında Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün anısına “Anadolu’da YÜZ kızımız olacak, Cumhuriyet’in izinde, yarınlara güvenle bakan” diyerek Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği aracılığı ile Anadolu’da 100 kız öğrencinin Cumhuriyet Bursu ile yanında olacağını duyurmuştu.

Kaptanımız Birsel Vardarlı Demirmen’in 22 Aralık 2019 tarihinde düzenlenen jübile maçının bilet gelirleri de Anadolu’daki kız çocuklarının eğitimleri için bağışlanmıştı.

Efsane basketbolcumuz Birsel Vardarlı Demirmen’in ‘Kaptan’ isimli kitabını satın alarak çocuklarımızın eğitimine katkı vermek için:

https://www.kirmizikedi.com/kaptan-584334 fbclid=PAAaaocExqxqChKkvzhDmmY_o4PIIVuufdV4bbn14v_AOkHIxjXb5AvGB2EZs

Kaptanlarımızdan Birsel Vardarlı Demirmen “Kaptan” kitabıyla depremzede öğrencilerimizin yanında

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!