Antalyalı yaşlılar ücretiz taşımadan memnun

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antalyalı yaşlılar ücretiz taşımadan memnun

Ankara’da özel halk otobüslerinde 65 yaş üzeri vatandaşları otobüslere almaması hususunda yaşanan tartışmalar devam ederken, Antalya’da ücretsiz taşıma hizmetinden yararlanan 65 yaş üstü vatandaşlar, bu durumdan memnun olduklarını ancak bazı bölgelerde gündeme gelen taşımama kararlarından rahatsız olduklarını dile getirdiler.

Ankara’da özel halk otobüslerinin maliyet artışı ve ücretsiz yolcu sayısını gerekçe göstererek 65 yaş üstü yolcuları ücretsiz taşıma hizmetini sonlandıracaklarını duyurmasının ardından diğer şehirlerde de ‘65 yaş üzeri ücretsiz toplu taşıma bitecek mi?’ sorularını gündeme getirdi.

Antalya’da 65 yaş üzeri vatandaşlar ücretsiz olarak yaralandıkları bu hizmetten dolayı memnun olduklarını, ancak bazı bölgelerde gündeme gelen taşımama kararlarından rahatsız olduklarını dile getirdi.

“Hiç hoş bir şey değil”

Durakta otobüs bekleyen 70 yaşındaki Senem Uzun, “Ben ücretsiz biniyorum ve memnunum. Hiç olmazsa bundan yararlanıyoruz. Aldığım para 5 bin 500 lira, kiralara para yetmiyor ki. Buna karar verenler bir ay kendileri yaşasın bakalım. Ankara’yı duydum, hiç hoş bir şey değil. Bu karara karşıyız” diye konuşurken, bir başka ücretsiz yararlanan 65 yaş üstü vatandaş da “Şu an ben ücretiz biniyorum. Böyle bir uygulama olmasın. Ne maaş alıyoruz ki?” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Antalyalı yaşlılar ücretiz taşımadan memnun Art’s MagazinSon Dakika

Antalyalı yaşlılar ücretiz taşımadan memnun

Antalyalı yaşlılar ücretiz taşımadan memnun

Antalyalı yaşlılar ücretiz taşımadan memnun

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!