ÇERKEZKÖY’DE ATATÜRK VE ÖZTRAK CADDELERİNDE ÇÖP KONTEYNERLERİ YENİLENİYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ÇERKEZKÖY’DE ATATÜRK VE ÖZTRAK CADDELERİNDE ÇÖP KONTEYNERLERİ YENİLENİYOR

Çerkezköy Belediyesi, ‘Kentsel Tasarım ve Peyzaj Uygulama Projesi’ kapsamında alt ve üstyapısı yenilenen Atatürk ve Öztrak caddelerinde, eskiyen yerüstü çöp konteynerlerinin tamamını değiştiriyor.

‘Atatürk Caddesi ve Öztrak Caddesi Kentsel Tasarım ve Peyzaj Uygulama Projesi’ çerçevesinde Çerkezköy Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından Atatürk ve Öztrak Caddelerinde bulunan toplam 25 adet çöp konteyneri yenileriyle değiştirilecek. 

Çalışmaların tamamlanmak üzere olduğunu belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Kentimizin en önemli iki caddesinde tüm altyapı çalışmaları tamamlandı. Üstyapı çalışmalarının da tamamlanmak üzere olduğu caddelerimizde peyzaj ve kent mobilyalarının yerleştirilmesi çalışmaları da sürüyor. Bunun yanında Temizlik İşleri Müdürlüğü’müzce alımı yapılan 3 bin 750 litre kapasiteli modern yerüstü çöp konteynerlerinin dağıtımına da başlandı. Bu iki caddemizde çöplerin alımı gece saatlerinde yapılacak. Böylece gündüz saatlerinde çöp araçlarının kentimizin iki ana arterinde gezinimini de azaltmış olacağız.”

Art’s Magazin  Yurt

ÇERKEZKÖY’DE ATATÜRK VE ÖZTRAK CADDELERİNDE ÇÖP KONTEYNERLERİ YENİLENİYOR

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!