TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ÇERKEZKÖY BAĞLIK VİYADÜĞÜ’NDEKİ ÇALIŞMALARDA SONA GELDİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ÇERKEZKÖY BAĞLIK VİYADÜĞÜ’NDEKİ ÇALIŞMALARDA SONA GELDİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından ‘Tekirdağ İli Genelinde Muhtelif Yol Kavşak Projeleri Hazırlanması’ projesi kapsamında yapımına başlanan Çerkezköy Bağlık Viyadüğü’ndeki çalışmalarda sona gelindi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çerkezköy Bağlık Viyadüğü’ndeki çalışmaları yerinde inceleyerek tamamlanmak üzere olan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Başkan Albayrak, Çerkezköy İlçesi Bağlık Viyadüğü ile birlikte bölgede yaşanan trafik sorunun büyük oranda çözüleceğini belirterek, şunları kaydetti: 

“Yollar şehirciliğin ve kentin gelişmesinin en önemli göstergelerindendir. Trafiğin büyük ölçüde rahatlaması ve hemşehrilerimizin kolay ulaşım sağlayabilmesi için 275 metre uzunluğa sahip Çerkezköy Bağlık Viyadüğü sıcak asfalt serimi ve çevre düzenlemesi çalışmalarımızda sona yaklaştık. Büyükşehir Belediyesi olarak şehircilik adına önemli yatırımları hayata geçiriyoruz. Bundan sonra da Tekirdağ için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”

Çerkezköy ilçesindeki incelemelerine Cengiz Topel Caddesi ile devam eden Başkan Albayrak, Tekirdağ’ı tüm ilçeleri ile birlikte güzelleştirmeye ve geliştirmeye devam ettiklerini dile getirerek, “Çerkezköy ilçemizin Cengiz Topel Caddesi’nde 2 bin 500 metre peyzaj ve çevre düzenlemesi yaparak ilçemizin çehresini değiştirdik. Ekiplerimiz caddedeki son düzenlemeleri de tamamlamak için titiz bir çalışma yürütüyorlar. Vatandaşlarımız için kentimizi güzelleştirmeye devam ediyoruz” diye konuştu.

 

Art’s Magazin  Yurt

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ÇERKEZKÖY BAĞLIK VİYADÜĞÜ’NDEKİ ÇALIŞMALARDA SONA GELDİ

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!