TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN YAZ SPOR OKULU BAŞLIYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN YAZ SPOR OKULU BAŞLIYOR

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Yaz Spor Okulu başlıyor. Vatandaşlar, yaz okullarına, Muratlı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’ne giderek kayıt yaptırabilecek. 

Tekirdağ Büyükşehir, Muratlı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nin sezon açılışının ardından Yaz Spor Okulu’nu da açıyor. 5-14 yaş arasındaki çocuklara yüzme ve 7-14 yaş arasındaki çocuklara futbol kategorilerinde verilecek olan kurslar dört hafta sürecek. 

Yaz Spor Okulu’nun açılması ile ilgili açıklamalarda bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, şunları kaydetti:

“Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak, her alanda olduğu gibi spor alanında da birçok projeyi hayata geçirdik. Geçtiğimiz günlerde sezon açılışını gerçekleştirdiğimiz Muratlı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’mizde çocuklarımızın yaz tatilinde hem spor yapmalarına imkan sağlayacak olan hem de bedensel gelişimleri için önemli bir katkı sağlayacak olan yaz spor okulumuzu da başlatıyoruz. Yaz spor okulumuz sayesinde çocuklarımız, yüzme ve futbol kategorilerinde yaz tatillerini verimli ve eğlenceli bir şekilde geçirebilecek. Üç dönem halinde uygulanacak olan yaz okullarımızda çocuklarımız hem spor yapacak hem de sosyalleşme imkanı bulabilecek. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak, her yaştan vatandaşımızın sağlık, mutluluk ve huzur içinde yaşamaları için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”

 

Art’s Magazin  Yurt

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN YAZ SPOR OKULU BAŞLIYOR

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!