TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR’DEN SARAY’A ÖNEMLİ YATIRIM

featured
service

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR’DEN SARAY’A ÖNEMLİ YATIRIM

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Saray İlçesi’nde büyük bir yatırımı daha vatandaşların hizmetine sunmak için kolları sıvadı. Vatandaşların sosyal, kültürel ve sportif aktivitelerine ev sahipliği yapabilecek, tasarımları ile tüm yaş gruplarına hitap edecek alanların yer aldığı Saray Kent Park ve Sosyal Tesis’in yapımı için yüklenici firma ile sözleşme imzaladı.

Saray Kent Park ve Sosyal Tesis projesinde, 800 metrekarelik alan sosyal tesis, 550 metrekarelik alan Kapalı Düğün Salonu olarak planlandı. 48 araçlık otoparkın yanı sıra düğün salonunun ön tarafında bin 200 metrekarelik kır bahçesi de yer alacak.

Projenin diğer kısımlarında ise bisiklet yolları, yeşil alanlar, koşu ve yürüyüş yolları, temalı çocuk oyun alanları, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, futbol sahası, açık hava spor aletleri, kamelya ve pergoleler, aydınlatma ile kent donatı elemanları bulunacak.

“SARAY İLÇEMİZE KAZANDIRACAĞIMIZ KENT PARK İLE VATANDAŞLARIMIZIN SOSYAL HAYATINA RENK KATACAĞIZ”

11 ilçede hayata geçirdikleri proje ve yatırımlarla sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergilediklerini dile getiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımızın sosyal hayatına dokunacak önemli projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz. Bu anlamda Saray ilçemizde hayata geçireceğimiz Saray Kent Park ve Sosyal Tesis projemizin yapım çalışmalarını başlatıyoruz.  22.510.000 TL + KDV yatırım maliyeti ile Saray ilçesine kazandıracağımız sosyal tesis ile vatandaşlarımız; sosyal, kültürel ve sportif aktivitelerini gerçekleştirebilecekleri bir tesise kavuşmuş olacak. Saray Kent Park ve Sosyal Tesis projemizin şimdiden tüm Saray halkına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Art’s Magazin  Yurt

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR’DEN SARAY’A ÖNEMLİ YATIRIM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!