Tekirdağ’da Malkara Çok Amaçlı Salon Hizmete Açıldı

featured
service

Tekirdağda Malkara Çok Amaçlı Salon Hizmete Açıldı

Tekirdağ’da Malkara Çok Amaçlı Salon Hizmete Açıldı

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Malkara Çok Amaçlı Salon, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Törende açış konuşmasını yapan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yüksel Özdal, Malkara Çok Amaçlı Salon ile ilgili teknik bilgileri paylaştı. Malkara’ya değer katacak önemli bir tesisi hizmete açmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ise şöyle konuştu:

“Büyükşehir Belediyesi olarak, vatandaşlarımızın ve ilçelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda il genelinde yatırım ve projelerimize devam ediyoruz. Malkara ilçesinde yapımını tamamladığımız Malkara, Çok Amaçlı Salon da ilçemizde önemli bir ihtiyacı karşılayacak ve vatandaşlarımızın kültürel etkinliklere katılıp sosyalleşebilecekleri bir alan olacak. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak, bundan sonra da Tekirdağ için çalışmaya, Tekirdağ’ı geleceğe taşıyacak projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. Çok amaçlı salonumuz ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun.”

 

Art’s Magazin | Yerel

Tekirdağ’da Malkara Çok Amaçlı Salon Hizmete Açıldı 1

Tekirdağ’da Malkara Çok Amaçlı Salon Hizmete Açıldı
Hemen Abone Olun, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!