1. Haberler
  2. Ekonomi
  3. Türk Mutfak Teknolojileri Devi Nilsen Makine’den İnovatif Çözümler: Otomatik Yemek Makineleri

Türk Mutfak Teknolojileri Devi Nilsen Makine’den İnovatif Çözümler: Otomatik Yemek Makineleri

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk Mutfak Teknolojileri Devi Nilsen Makine’den İnovatif Çözümler: Otomatik Yemek Makineleri

Türkiye’nin yerli endüstriyel mutfak ekipmanları üreticisi Nilsen Makine, sektöre yön veren devrim niteliğindeki otomatik yemek makineleriyle profesyonel mutfakların dijital geleceğine öncülük ediyor.

 

Yerli Üretimle Global Arenada Bir İlk 

Yemek endüstrisinin öncü yerli markası Nilsen Makine, %100 verimlilikle çalışan patentli otomatik yemek makineleriyle sektörde yeni bir çağ başlatıyor. Şirketin Sahibi Önder Mutlu, “Patenti bizde olan ve dünyada tek olan bu makineler, profesyonel mutfak endüstrisinde devrim niteliğindeki bir gelişme” diyor.

 

Yerli Teknoloji, Küresel Başarı 

Nilsen Makine, ürünlerini 50’den fazla markanın 1000’lerce mutfağında kullanarak yurt içi ve yurt dışında büyük beğeni topluyor. Türkiye’de geliştirilen ve patent hakları şirkete ait olan otomatik yemek makineleri, dünyanın dört bir yanındaki profesyonel mutfakları dönüştürmeye başladı. Mutlu, “Üretimin Türkiye’de yapıldığı makinelerimiz yakın zamanda milyonlarca insana yemek pişirecek” açıklamasında bulundu. 

 

Hijyen ve Tasarruf Lideri 

Nilsen Makine‘nin otomatik yemek makineleri, hijyen, verimlilik ve enerji tasarrufu açısından endüstriyel mutfak sektörüne yeni standartlar getiriyor. El değmeden üretim yapan makineler, pilavdan aşureye 100’ün üzerinde yemeği tam kıvamında pişirebiliyor. Ayrıca %30’un üzerinde enerji tasarrufu sağlayarak işletme maliyetlerini de düşürüyor. 

 

Misyonu Türkiye’yi Endüstriyel Mutfak Merkezi Yapmak 

Dünyada eşi benzeri olmayan otomatik yemek makineleri artık Türkiye’de üretiliyor. Nilsen Makine‘nin sahibi Önder Mutlu, ürünlerinin yurtiçinde ve yurtdışında geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olduğunu vurgulayarak, şirketlerinin ve ülkenin geleceği için umut verici adımlar attıklarını belirtiyor ve yakın bir gelecekte Türkiye Endüstriyel Mutfak Merkezi haline gelecek diyor.

 

Verimliliğin Simgesi: Nilsen Makine Yemek Üretim Sistemleri 

Önder Mutlu, şirketin AR-GE çalışmaları sonucunda ortaya çıkardığı yemek makinelerinin sektöre sağladığı hijyen ve tasarruf avantajlarıyla öne çıktığını ifade ediyor. Nilsen Makine ürünleri, mutfaklarda %100 verimlilik sunarak Türkiye’den dünyaya açılan bir başarı hikayesinin parçası olmayı başarıyor.

 

Nilsen Makine: 

2001 yılında sektöre giriş yapan Nilsen Makine Endüstriyel Mutfak dünyasında gördüğü eksiklikler üzerine otomatik yemek makineleri üretimine başlamıştır. 

Önceliği sağlık ve hijyen olan Nilsen Makine, el değmeden üretim yapan bu makineler için uzun bir süre ar-ge çalışmaları yaparak makinelerin tasarım ve geliştirme aşamasında mutfaklarda yaşanan iş gücü, verimsizlik, yüksek maliyetler ve eleman bulma gibi konularda araştırmalar yapılarak çalışmalarını tamamlamıştır. 

PATENTLERİ kendisine ait olan otomatik yemek makineleri ile sektörde yeni bir çağ başlatan Nilsen Makine, hijyen ve tasarruf açısından da bir çığır açarak üretici ve tüketiciler için en mükemmelini ortaya çıkarmıştır. 

Nilsen Makine Misyonu; öncü yaklaşımlar, yenilikçi ürünler ve hizmetlerle profesyonelliğe yeni standartlar getirerek, Türkiye’de endüstriyel mutfak sektörünün gelişimine liderlik etmektir. Daha fazla bilgi almak için: nilsenmakine.com.tr

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Türk Mutfak Teknolojileri Devi Nilsen Makine’den İnovatif Çözümler: Otomatik Yemek Makineleri | Art’s Magazin | Son Dakika Haberleri

Türk Mutfak Teknolojileri Devi Nilsen Makine’den İnovatif Çözümler: Otomatik Yemek Makineleri
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!