Başkan Tekin, “Ekiplerimiz daha temiz bir Pazaryeri için çalışıyor.”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Tekin, “Ekiplerimiz daha temiz bir Pazaryeri için çalışıyor.”

Bilecik’in Pazaryeri ilçesindeki cadde ve sokaklar Belediye ekiplerince yıkanarak temizlendi.

Pazaryeri Gündem (BİLECİK İGFA) – Pazaryeri ilçesinde son yılların en yağışlı kış günleri geride kalırken, Pazaryeri Belediyesi eriyen karlar sonrası ilçede geniş çaplı temizlik işlemi gerçekleştirdi.

Kış aylarında vatandaşların zor anlar yaşamaları için Belediye ekiplerince atılan tuzlar ilçede yine Belediye ekiplerince yapılan çalışma sonrası temizlendi.Ana cadde ve sokaklarda yıkama işlemi gerçekleştiren Pazaryeri Belediyesi Fen İşleri ekipleri ilçe sokak ve caddelerini boydan boya temizledi.

Ekiplerimiz daha temiz bir Pazaryeri için çalışıyor diyen Belediye Başkanı Zekiye Tekin, “Fen işleri ekiplerimizce ilçemizdeki cadde ve sokaklarda süpürme ve yıkama araçlarıyla sürdürülen rutin temizlik işlemleri devam ediyor. Yaptığımız çalışmalar ile Pazaryeri ilçemizi adeta köşe bucak bahara hazırlıyoruz. Ekiplerimiz ağaç diplerinin temizlenmesinden kaldırımların yıkanmasına kadar pek çok temizlik çalışması gerçekleştiriliyor. Personelimizi hummalı çalışmalarından dolayı kutlarım” dedi.

Başkan Tekin, “Ekiplerimiz daha temiz bir Pazaryeri için çalışıyor.” | Art’s Magazin | Yerel

Başkan Tekin, “Ekiplerimiz daha temiz bir Pazaryeri için çalışıyor.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Art's Magazin - En Güncel Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!