KDZ. EREĞLİ’DE, BİSİKLETLİ ZABITA TİMİ DEVRİYEYE BAŞLADI

featured
service

KDZ. EREĞLİ’DE, BİSİKLETLİ ZABITA TİMİ DEVRİYEYE BAŞLADI

Kdz. Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı olarak ‘Bisikletli Zabıta Timi’ kuruldu. Doğa dostu elektrikli bisikletlerle sahilde ve bisiklet yolunda görev yapacak 4 kişilik tim, devriyeye başladı.

Kdz. Ereğli Belediyesi halka hizmette yenilikçi yaklaşımını sürdürüyor. Bu kapsamda Zabıta Müdürlüğü bünyesinde ‘Bisikletli Zabıta Timi’ kuruldu.

Trafiğe kapalı alanlardaki olaylara daha rahat müdahale edebilecek ve zabıtanın hareket kabiliyetini artıracak bisikletli tim, ilk devriyesini sahil güzergahında Zabıta Müdürü Halit Aydın’ın koordinasyonunda yaptı.

Biri kadın 4 kişiden oluşan timin sahil güzergahı ve yeni açılacak bisiklet yolunda görev yapacağını belirten Zabıta Müdürü Halit Aydın, şunları söyledi:

“Başkanımız Halil Posbıyık’ın talimatlarıyla hizmet anlayışında yenilikleri sürdürüyoruz. İlçemizde motorlu araç trafiğine kapalı olan özellikle halkımızın gezinti yaptığı mesire alanlarında, parklarda, merkez çarşı içerisinde, uzun sahilimizde ve açılışı yapılacak bisiklet yolunda kullanılmak üzere 4 adet elektrikli bisiklet alarak Belediye Zabıta Müdürlüğü envanterine kayıtlarını yaptık. Halkımızın bu noktalardaki şikayet ve taleplerine ivedilikle müdahale etmeyi amaçlıyoruz.  Çevre dostu bisikletler ile halkımızın yanında ve yakınında olacağız.”

Bisikletli Zabıta Timi, 24 saat esasına göre çalışacak.

KDZ. EREĞLİ’DE, BİSİKLETLİ ZABITA TİMİ DEVRİYEYE BAŞLADI
Hemen Abone Olun, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Art's Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!