Ağrı’da okul sporları tenis müsabakaları sonuçlandı

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen okul sporları tenis müsabakaları, Spor Kompleksi Kapalı Tenis Kortu’nda yapıldı. Müsabakalara katılan sporcular, kategorilerinde birincilik için ter döktü. 2023-2024 eğitim öğretim yılı faaliyet ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ağrı’da okul sporları tenis müsabakaları sonuçlandı

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen okul sporları tenis müsabakaları, Spor Kompleksi Kapalı Tenis Kortu’nda yapıldı. Müsabakalara katılan sporcular, kategorilerinde birincilik için ter döktü.

2023-2024 eğitim öğretim yılı faaliyet programında yer alan Okul Sporları Gençler, Yıldızlar ve Küçükler Kız-Erkek Tenis Müsabakaları, Spor Kompleksi Kapalı Tenis Kortu’nda gerçekleştirildi. Müsabakalara Ağrı’daki çeşitli okullardan 80 sporcu katıldı. Müsabakalar sonucunda Genç Kızlarda Spor Lisesi, Genç Erkeklerde Şemsi Türkmen Anadolu Lisesi, Yıldız Kızlarda Yavuz Selim Ortaokulu, Yıldız Erkeklerde Yavuz Selim Ortaokulu, Küçük Kızlarda Yavuz Selim İlköğretim Okulu, Küçük Erkeklerde Yavuz Selim İlköğretim Okulu kategorilerinde birinci olan sporcular, il birinciliği kupasını kazandılar. Dereceye giren sporculara ödülleri Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din, Spor Şube Müdürü Turan Tunç ve okul idarecileri tarafından verildi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din, müsabakalar sonrası yaptığı açıklamada, “Okul sporları, gençlerimizin bedensel ve zihinsel gelişimine katkı sağlıyor. Bu kapsamda okul sporlarını her geçen gün daha da yaygınlaştırmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Gençlerimiz, okul sporları sayesinde farklı branşlarda kendilerini geliştirme imkânı buluyor. Bu müsabakalarda dereceye giren sporcularımızı tebrik ediyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Ağrı’da okul sporları tenis müsabakaları sonuçlandı Art’s MagazinSon Dakika

agrida okul sporlari tenis musabakalari sonuclandi 0 uhhivuHH

agrida okul sporlari tenis musabakalari sonuclandi 1 Nt25VdNY

agrida okul sporlari tenis musabakalari sonuclandi 2 U9wZbZP2

agrida okul sporlari tenis musabakalari sonuclandi 3 YRikqA8z

agrida okul sporlari tenis musabakalari sonuclandi 4

Ağrı’da okul sporları tenis müsabakaları sonuçlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!