Ağrı’da resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi

Ağrı Valiliği himayelerinde İl Jandarma Komutanlığı tarafından düzenlenen "Cumhuriyet, Güvenlik ve Jandarma" temalı resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Cumhuriyetin 100. yılında Jandarma Genel Komutanlığının görev ve ...

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ağrı’da resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi

Ağrı Valiliği himayelerinde İl Jandarma Komutanlığı tarafından düzenlenen “Cumhuriyet, Güvenlik ve Jandarma” temalı resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Cumhuriyetin 100. yılında Jandarma Genel Komutanlığının görev ve etkinliklerine dikkat çekmek amacıyla ülke çapında düzenlenen yarışmada il genelinde ilkokul, ortaokul ve lise kategorilerinde dereceye giren öğrenciler, okullarında ziyaret edildi. İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, öğrencilere katılım belgeleri ve çeşitli hediyeler verdi. Öğrencileri başarılarından dolayı tebrik eden ekipler, onlara Jandarma Genel Komutanlığının tarihçesi, görevleri ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamada, “Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyor, dereceye giren öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” denildi.

Ağrı’da resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi Art’s MagazinSon Dakika

Ağrı’da resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!