Altıeylül temizlik ekipleri bayramda görev başında

Altıeylül temizlik ekipleri bayramda görev başında Altıeylül Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri vatandaşların daha temiz ve sağlıklı bir çevrede yaşaması için bayram tatili süresince de 24 saat sahada görev başında çalışmalarını sürdürdü. Uzun Ramazan Bayramı tatili süresince Altıeylül ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altıeylül temizlik ekipleri bayramda görev başında

Altıeylül Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri vatandaşların daha temiz ve sağlıklı bir çevrede yaşaması için bayram tatili süresince de 24 saat sahada görev başında çalışmalarını sürdürdü.

Uzun Ramazan Bayramı tatili süresince Altıeylül Belediyesi ekipleri planlanan programlar doğrultusunda, çalışmalarına devam etti. Belediye Başkanı Hakan Şehirli, “Belediyemiz her biriminin bayram süresince de görev başında olduğunu” ifade etti.

Başkan Şehirli, “Belediyemiz her birimi uzun Ramazan Bayramı tatili boyunca görevlerinin başında vatandaşlarımız için sahada çalışmalarını sürdürdü. Belediyemiz; Altıeylüllü vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu bir şekilde Ramazan Bayramlarını idrak etmeleri için çalışmalarına ara vermeden devam etti” dedi.

Altıeylül Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler de sorumluluk alanlarındaki cadde ve sokakların temizliği, kaldırımların, çöp konteynerleri ile yerkonların yıkanma işlemleri tamamlayarak daha yaşanabilir bir Altıeyül için çalışmalarına ara vermeden devam etti.

Altıeylül temizlik ekipleri bayramda görev başındaArt’s Magazin – YEREL HABER

altieylul temizlik ekipleri bayramda gorev basinda 0 AePK5tVB

altieylul temizlik ekipleri bayramda gorev basinda 1 65rlc8dN

altieylul temizlik ekipleri bayramda gorev basinda 2 euU5wN6p

altieylul temizlik ekipleri bayramda gorev basinda 3 TOmlkdb8

altieylul temizlik ekipleri bayramda gorev basinda 4 EStYz8BU

altieylul temizlik ekipleri bayramda gorev basinda 5 rv8neyzy

Altıeylül temizlik ekipleri bayramda görev başında

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!