Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin arı üreticilerine kovan desteği sürüyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin arı üreticilerine kovan desteği sürüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi üretimin her alanında vatandaşların yanında olmayı sürdürüyor. Kemer bölgesinde arıcılık yapan 50 vatandaşa 100 adet arı kovanı dağıtıldı.

Arıcılıkla uğraşan vatandaşlara yönelik desteklerini sürdüren Antalya Büyükşehir Belediyesi Kemer’de arıcılık yapan 50 vatandaşa 100 adet arı kovanı hibesi gerçekleştirdi. Üretimin her alanında olduğu gibi arıcılıkta da girdi maliyetlerinin her geçen gün arttığını söyleyen vatandaşlar Başkan Muhittin Böcek’e arıcıları düşündüğü ve bu tür desteklerle yanlarında olduğu için teşekkür etti.

BAŞKAN BÖCEK SÖZÜNÜ YERİNE GETİRDİ

Kemer’de yaklaşık 6 yıldır arıcılıkla uğraşan Celalettin Kaşlı, Başkan Muhittin Böcek’in geçen 5 yılda da arıcılara önemli destekler verdiğini söyledi. Kaşlı, “Muhittin Başkanıma bu destekten dolayı teşekkür ederim. Yaklaşık 5-6 yıldır arıcılıkla uğraşıyorum. Muhittin Başkanımın geçen dönemde bizlere çok faydası ve desteği oldu. Başkan Böcek söz Muhittin Böcek sözü diyerek vermiş olduğu sözleri yerine getirdi. İlk balını da başkanımıza hediye etmeyi düşünüyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin arı üreticilerine kovan desteği sürüyor | Art’s Magazin | Son Dakika Haberleri

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin arı üreticilerine kovan desteği sürüyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!