Aras’ta Geleneksel Bayramlaşma

Aras’ta Geleneksel Bayramlaşma Ramazan Bayramı sonrası personel ile bir araya gelen Aras Elektrik Genel Müdürü Fikret Akbaş, çalışanların bayramını kutladı. Aras ailesini bir arada görmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Akbaş, bayramların birliktelik ve paylaşma duygusunu ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aras’ta Geleneksel Bayramlaşma

Ramazan Bayramı sonrası personel ile bir araya gelen Aras Elektrik Genel Müdürü Fikret Akbaş, çalışanların bayramını kutladı.

Aras ailesini bir arada görmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Akbaş, bayramların birliktelik ve paylaşma duygusunu artırdığını söyledi.

Resmi tatilin sona ermesi ile birlikte mesaiye başlayan Aras EDAŞ personeli Genel Müdürlük binasında bir araya gelerek gelenekselleşen bayramlaşma kutlamasını yaptı. Konferans salonunda konuşma yapan Genel Müdür Fikret Akbaş: “Bayramlar birlikteliğin en önemli sembollerinden biridir. Siz değerli çalışma arkadaşlarımızla bir araya gelerek gelenekselleşen bayramlaşma programımızı kutlamaktan mutluluk duyuyorum. Hepinize göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızdan dolayı çok teşekkür ediyor, hepinizin bayramını tekrardan tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Hizmet binasının fuaye alanında gerçekleşen bayramlaşma etkinliğinde çalışanlar da birbirleriyle bayramlaştı.

Aras’ta Geleneksel BayramlaşmaArt’s Magazin – YEREL HABER

arasta geleneksel bayramlasma 0 XGBuZBVH

arasta geleneksel bayramlasma 1 lmEO8kQK

arasta geleneksel bayramlasma 2 YLVlG42i

arasta geleneksel bayramlasma 3

Aras’ta Geleneksel Bayramlaşma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!