Arpaçay Belediye’den bahar temizliği

Arpaçay Belediye’den bahar temizliği Arpaçay Belediye Başkanlığı’nca sokak ve caddelerde bahar temizlik çalışmaları başladı. Arpaçay Belediyesi’ne bağlı ekipleri havaların ısınmasıyla birlikte cadde ve sokaklarda temizlik çalışması başlattı. Çalışmalar kapsamında çarşı merkezi, çevre ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Arpaçay Belediye’den bahar temizliği

Arpaçay Belediye Başkanlığı’nca sokak ve caddelerde bahar temizlik çalışmaları başladı.

Arpaçay Belediyesi’ne bağlı ekipleri havaların ısınmasıyla birlikte cadde ve sokaklarda temizlik çalışması başlattı. Çalışmalar kapsamında çarşı merkezi, çevre yolu ile mahallelerde genel temizlik yapılırken, kaldırımlar, park ve bahçeler tazyikli su ile yıkandı.

Konuyla ilgili olarak belediyeden yapılan yazılı açıklamada, “Belediye personeli, ilçemizin her köşesine titizlikle el atarak temizlik çalışmalarını sürdürmektedir. Çevremizi temiz tutarak sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak için gayretle çalışıyoruz” denildi.

Arpaçay Belediye Başkanlığı Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri önce tazyikli suyla kaldırımları yıkadı. Ardından oluşan çöpleri de temizliyor. Belediye’nin bahar temizlik çalışmalarının devam edeceği öğrenildi.

Arpaçay Belediye’den bahar temizliğiArt’s Magazin – YEREL HABER

arpacay belediyeden bahar temizligi 0 2AAe3m6B

arpacay belediyeden bahar temizligi 1 cqSMbrp1

Arpaçay Belediye’den bahar temizliği

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!