Aydın CHP’de kutlamalar başladı

Aydın CHP’de kutlamalar başladı 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde bu saat itibari ile rakibine yüzde 14’lük fark atan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu için CHP’liler Atatürk Kent Meydanı’nda kutlamalara başladı. Ülke genelinde olduğu gibi Aydın’da da oy ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aydın CHP’de kutlamalar başladı

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde bu saat itibari ile rakibine yüzde 14’lük fark atan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu için CHP’liler Atatürk Kent Meydanı’nda kutlamalara başladı.

Ülke genelinde olduğu gibi Aydın’da da oy kullanma işlemi sabah 08.00 itibariyle başladı. Aydın’ın Efeler ilçesinde de birçok vatandaş sabahın erken saatlerinde sandık başına giderek oylarını kullandı. İl genelinde 2 bin 918 sandıkta oy kullanma işlemlerini gerçekleştirildi. Saat 17.00 itibari ile oy kullanma işlemlerinin sona ermesinin ardından sayıma geçildi. Bu saate kadar yapılan sayımların ardından kesin olmayan sonuçlara göre rakibinin yaklaşık 25 bin oy önünde seçimi götüren Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu için partililer Atatürk Kent Meydanı’nda ellerinde Türk bayrakları ve meşaleler ile kutlamalara başladı. Başkan Çerçioğlu’nun da meydanda toplanan binlerce kişiye hitap etmesi bekleniyor.

Aydın CHP’de kutlamalar başladıArt’s Magazin – YEREL HABER

aydin chpde kutlamalar basladi 0 ITpZQ25X

aydin chpde kutlamalar basladi 1 5JkmNmRq

aydin chpde kutlamalar basladi 2 L6qviPEF

aydin chpde kutlamalar basladi 3 WXZcLWJH

aydin chpde kutlamalar basladi 4 BNsEcvse

Aydın CHP’de kutlamalar başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!