Bahar ayları ile birlikte yol kenarları meraya döndü

Bahar ayları ile birlikte yol kenarları meraya döndü Bahar aylarının gelmesiyle birlikte yol kenarlarında kendiliğinden yetişen yemyeşil otlar kırsal kesimdeki hayvanlar için adeta açık hava merası haline geliyor. Her yıl olduğu gibi bu bahar da doğanın canlanmasıyla birlikte yol kenarlarında ve ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bahar ayları ile birlikte yol kenarları meraya döndü

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte yol kenarlarında kendiliğinden yetişen yemyeşil otlar kırsal kesimdeki hayvanlar için adeta açık hava merası haline geliyor.

Her yıl olduğu gibi bu bahar da doğanın canlanmasıyla birlikte yol kenarlarında ve kırsal kesimde göz alıcı bir manzara ortaya çıkartırken, çiçeklerin renk cümbüşüyle bir araya gelerek görsel bir şölen oluşuyor. Yol kenarlarında hızla yeşillenen otlar, sadece göze hitap etmekle kalmıyor kırsal bölgelerdeki hayvanlar için de doğal bir beslenme alanı oluşturuyor. Kırsal kesimlerde otlatılan birçok hayvan, ilkbaharın gelmesiyle birlikte bu yeni doğal kaynaklardan faydalanmaya başlıyor.

Vatandaşlar bu durumun özellikle çiftçiler ve hayvan yetiştiricilerinin bir nebze de olsa yükünü hafiflettiğini bir yandan da bazı olumsuz durumlara davetiye çıkardığını belirttiler.

Bahar ayları ile birlikte yol kenarları meraya döndüArt’s Magazin – YEREL HABER

bahar aylari ile birlikte yol kenarlari meraya dondu 0

bahar aylari ile birlikte yol kenarlari meraya dondu 1 fI3cu7uX

bahar aylari ile birlikte yol kenarlari meraya dondu 2 TP5iKzby

Bahar ayları ile birlikte yol kenarları meraya döndü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!