Başkan Arıcı ilk mesaine başladı

Başkan Arıcı ilk mesaine başladı Yerel seçimlerinde Koçarlı Belediye Başkanı seçilen Özgür Arıcı, seçimlerin tamamlanmasıyla mazbatasını bayram öncesi arife günü almasının ardından hafta sonu Belediye meclis toplantısını yapmıştı. Arıcı, meclis toplantısını yapması ile birlikte ilk ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Arıcı ilk mesaine başladı

Yerel seçimlerinde Koçarlı Belediye Başkanı seçilen Özgür Arıcı, seçimlerin tamamlanmasıyla mazbatasını bayram öncesi arife günü almasının ardından hafta sonu Belediye meclis toplantısını yapmıştı. Arıcı, meclis toplantısını yapması ile birlikte ilk işgünü belediye hizmet binasına gelerek mesaisine başladı.

Belediye hizmet binası önünde birim müdürleri ve belediye personeli tarafından karşılanan Başkan Arıcı, personeli ile tek tek tokalaşarak, tebrikler eşliğinde makam odasına geçti ve başkanlık koltuğuna oturdu.

Başkan Arıcı ilk mesai gününde yaptığı konuşmada kendisini karşılayan belediye personeline teşekkür ederek, “Devir Teslim sonrası ilk mesai günümüzde çalışma arkadaşlarım bizleri büyük bir heyecan ile karşıladılar. Aynı heyecan bizde de var. Kendileri ile tanışarak iyi dilekler sunduğumuz her bir arkadaşıma teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Arıcı ayrıca desteklerini esirgemeyen tüm vatandaşlara teşekkür ederek “Bizi bu göreve layık gören Koçarlılı hemşerilerimize de ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Koçarlımıza hizmet için hazırız” diyerek Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerinin her zaman yol göstericisi olacağını belirten Başkan Arıcı, halktan yana adil bir yönetim anlayışını Koçarlı’ya getireceklerini belirtti.

Başkan Arıcı ilk mesaine başladıArt’s Magazin – YEREL HABER

baskan arici ilk mesaine basladi 0 e6ZdaOgQ

baskan arici ilk mesaine basladi 1 CgMEYXGf

baskan arici ilk mesaine basladi 2 iJbPF1rd

baskan arici ilk mesaine basladi 3 hBDS58Iv

Başkan Arıcı ilk mesaine başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!