Başkan Büyükkılıç’a Beyazşehir mahalle sakinlerinde sıcak ve samimi ilgi

Başkan Büyükkılıç’a Beyazşehir mahalle sakinlerinde sıcak ve samimi ilgi Kayseri Büyükşehir Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Beyazşehir Mahallesi’ni ziyaret ederek, sıcak ve samimi ilgi ile karşılaştığı vatandaşlarla kucaklaştı. Kentte mahalle sakinlerinin istekleri ile yakından ilgilenen, birliğin, beraberliğin ve ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Büyükkılıç’a Beyazşehir mahalle sakinlerinde sıcak ve samimi ilgi

Kayseri Büyükşehir Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Beyazşehir Mahallesi’ni ziyaret ederek, sıcak ve samimi ilgi ile karşılaştığı vatandaşlarla kucaklaştı.

Kentte mahalle sakinlerinin istekleri ile yakından ilgilenen, birliğin, beraberliğin ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Büyükkılıç, Kocasinan ilçesi Beyazşehir Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle sakinlerinin geçmiş bayramlarını tebrik eden Büyükkılıç, vatandaşların taleplerini ve önerilerini de yüz yüze dinledi.

Beyazşehir Mahallesi Muhtarlığı’nı da ziyaret edip, çalışmalar hakkında bilgiler alan Büyükkılıç’a mahalle ziyaretlerinde Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Mehmet Canbulut ile daire başkanları da eşlik etti.

Vatandaşların sıcak, samimi ilgisi ve sevgisi ile karşılanan Başkan Büyükkılıç, “Beyazşehir Mahallesi Muhtarlığı’nı ziyaret ederek, mahalle sakinlerimizle bir araya geldik. Misafirperverlikleri için muhtarımız Berna Karakoç’a ve azalarına teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar dilerim” dedi.

Başkan Büyükkılıç’a Beyazşehir mahalle sakinlerinde sıcak ve samimi ilgiArt’s Magazin – YEREL HABER

baskan buyukkilica beyazsehir mahalle sakinlerinde sicak ve samimi ilgi 0 MSgfDeBJ

baskan buyukkilica beyazsehir mahalle sakinlerinde sicak ve samimi ilgi 1 MuzKTwd9

baskan buyukkilica beyazsehir mahalle sakinlerinde sicak ve samimi ilgi 2 AwyHa4Ia

baskan buyukkilica beyazsehir mahalle sakinlerinde sicak ve samimi ilgi 3 l3Y52bVp

Başkan Büyükkılıç’a Beyazşehir mahalle sakinlerinde sıcak ve samimi ilgi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!