Başkan Kaya muhtarları yalnız bırakmadı

Başkan Kaya muhtarları yalnız bırakmadı İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, mazbatasını alan 28 mahalle muhtarını yalnız bırakmadı. Kaya, muhtarlara mazbatalarının hayırlı olmasını diledi. 31 Mahalli İdareler Seçimi’nde seçilerek İncirliova’da mazbatalarını alan muhtarları ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Kaya muhtarları yalnız bırakmadı

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, mazbatasını alan 28 mahalle muhtarını yalnız bırakmadı. Kaya, muhtarlara mazbatalarının hayırlı olmasını diledi.

31 Mahalli İdareler Seçimi’nde seçilerek İncirliova’da mazbatalarını alan muhtarları İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya yalnız bırakmadı. Muhtarlarla birlikte İlçe Seçim Kurulu’na giden Kaya, muhtarların sevincine ve mazbata heyecanına ortak oldu. O anlar çekilen fotoğraflarla ölümsüzleştirildi.

Başkan Kaya, “31 Mart yerel seçimlerinde 28 mahallemizde vatandaşlarımızın desteğini alarak seçilen muhtarlarımızın, mazbatalarını teslim aldıkları bu önemli günlerinde yanlarında olduk. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da, beş yıllık hizmet süremiz boyunca tüm muhtarlarımız ile uyum ile çalışarak ilçemize hizmet edeceğiz. Bizlerin mahallelerimizdeki gören gözümüz, işiten kulağımız, tutan elimiz olan tüm muhtarlarımıza mazbatalarının hayırlı olmasını temenni ediyor, görevlerinde başarı ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

Başkan Kaya muhtarları yalnız bırakmadıArt’s Magazin – YEREL HABER

baskan kaya muhtarlari yalniz birakmadi 0 PraIPhz4

baskan kaya muhtarlari yalniz birakmadi 1 73FXvgNv

baskan kaya muhtarlari yalniz birakmadi 2 dVJpuKy2

baskan kaya muhtarlari yalniz birakmadi 3 lIi5sVJ5

Başkan Kaya muhtarları yalnız bırakmadı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!