Başkan Kurnaz: “Bayramlar toplumsal birliği sağlayan müstesna günlerdir”

Başkan Kurnaz: “Bayramlar toplumsal birliği sağlayan müstesna günlerdir” SAMSUN (İHA) – İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, bayramların toplumsal birliği sağlayan müstesna günler olduğunu söyledi. Samsun’un İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde İlkadımlı vatandaşlarla bir araya ...

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Kurnaz: “Bayramlar toplumsal birliği sağlayan müstesna günlerdir”

SAMSUN (İHA) – İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, bayramların toplumsal birliği sağlayan müstesna günler olduğunu söyledi.

Samsun’un İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde İlkadımlı vatandaşlarla bir araya gelerek bayramlaştı. Belediye hizmet binasında kendisini ziyaret edenlerle keyifli sohbet ederek bayramlaşan Başkan İhsan Kurnaz, çocuklara bayram harçlığı vererek bayram sevinçlerini paylaştı.

Kendisini ziyarete gelen herkese teşekkür eden Başkan İhsan Kurnaz, “Yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı bir mübarek Ramazan Bayramı’na daha ulaşmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar toplumsal birliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği, dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği müstesna günlerdir. Bu vesile ile bir kez daha başta şehit ailelerimiz olmak üzere, kıymetli İlkadımlı hemşehrilerimize ve bayramlaşma programında bizleri yalnız bırakmayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum. Herkese mutlu ve huzurlu bir bayram diliyorum” dedi.

Başkan Kurnaz: “Bayramlar toplumsal birliği sağlayan müstesna günlerdir”Art’s Magazin – YEREL HABER

Başkan Kurnaz: “Bayramlar toplumsal birliği sağlayan müstesna günlerdir”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!