Başkan Seçer, Anamur’da vatandaşlarla iftarda bir araya geldi

Başkan Seçer, Anamur’da vatandaşlarla iftarda bir araya geldi Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Anamur’da düzenlenen iftar yemeğinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Seçer, azmin ve çalışmanın elinden hiçbir zorluğun kurtulamayacağını belirtti. Anamur’un daha güzel ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Seçer, Anamur’da vatandaşlarla iftarda bir araya geldi

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Anamur’da düzenlenen iftar yemeğinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Seçer, azmin ve çalışmanın elinden hiçbir zorluğun kurtulamayacağını belirtti. Anamur’un daha güzel hizmetlere ihtiyacı olduğunu ifade eden Seçer, “Biz özü sözü bir insanlarız. İkinci dönemimizde çok güzel işler yapacağız. Size Otluca suyunu getireceğiz, sözümüzdür. Çok yakında güzel bir kültür merkezi yapacağız. Anamur eğitimli insanların yeridir. Birkaç ay içerisinde hep beraber temelini atacağız” dedi.

Gece gündüz çalışmaya devam ettiklerini ifade eden Seçer, Mersinlilerin yaşamını kolaylaştıracak projelere imza atmayı sürdüreceklerini kaydetti. Seçer, “Güzel bir mücadele oldu, kimsenin burnu bile kanamadı. Demokrasimize yaraşan budur. Biz Mustafa Kemal’in Cumhuriyetinin çocuklarıyız. İşimize bakacağız, hizmetler eksik olmayacak. Hiç merak etmeyin biz buradayız. Çocukları, gençleri, kadınları daha mutlu yapacağız. İftara katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Anamur Belediye Başkanı Durmuş Deniz de hep birlikte marka kent Anamur’u inşa edeceklerini belirterek, “Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle önümüzdeki dönemde sizleri güzel hizmetlerle buluşturacağız” ifadelerini kullandı.

Başkan Seçer, Anamur’da vatandaşlarla iftarda bir araya geldiArt’s Magazin – YEREL HABER

baskan secer anamurda vatandaslarla iftarda bir araya geldi 0 uMhXcUdd

baskan secer anamurda vatandaslarla iftarda bir araya geldi 1 QKksRbb2

Başkan Seçer, Anamur’da vatandaşlarla iftarda bir araya geldi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!