Başkan Seçer: “İnşallah ikinci dönemimizde Mersin şahlanacak”

Başkan Seçer: "İnşallah ikinci dönemimizde Mersin şahlanacak" Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, 31 Mart Mahalli İdare Seçimleriyle ilgili, "İnşallah ikinci dönemimizde Mersin şahlanacak, huzur devam edecek, mutluluk devam edecek, istikrar devam edecek ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Seçer: “İnşallah ikinci dönemimizde Mersin şahlanacak”

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, 31 Mart Mahalli İdare Seçimleriyle ilgili, “İnşallah ikinci dönemimizde Mersin şahlanacak, huzur devam edecek, mutluluk devam edecek, istikrar devam edecek” dedi.

Seçer, Özgecan Meydanı’nda toplanan vatandaşlara hitap etti. Zor şartlarda Mersin için çok çalıştıklarını ifade eden Seçer, 5 yıllık süreçte yaptıkları çalışmaları anlatarak, “Yeni dönemde Mersin şahlanacak” diye konuştu.

Mersin’in ilklerin kenti olduğunu belirten Seçer, şöyle konuştu: “İnşallah ikinci dönemimizde Mersin şahlanacak, huzur devam edecek, mutluluk devam edecek, istikrar devam edecek. Biz biriz, bir aradayız. Mersin küçük Türkiye’dir. Doğudan batıya, kuzeyden orta Anadolu’ya Mersin’e gelip yaşayan, kökleri hala orada olan her vatandaşım kendini Mersinli hissetsin. Şerefle, onurla Mersinliyim desin. Mersin’i yüceltelim, Mersin’i dünyanın en saygın kenti yapalım. Gece gündüz çalıştık, yoğunduk ama yorulmadık. Kuvvetimiz yerinde, azmimiz yerinde. Daha fazla çalışacağız. Sizlere daha fazla hizmet edeceğiz. Hele hele şimdi yeni ve genç belediye başkanlarımızla bir olacağız, birlik olacağız, iri olacağız, diri olacağız. Huzurla, uyumla çalışacağız, memnuniyetle sizlere hizmet edeceğiz.”

“Herkesin başkanıyım”

Kendisine oy versin vermesin herkesin başkanı olduğunu vurgulayan Seçer, “Partimin emekçilerine teşekkür ediyorum. İlçe örgütlerimize, kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza, bu mücadelede yer alan, gecesini gündüzüne katan tüm mücadele arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bir teşekkürüm de 5 yıldır Mersin’de yaşayan 2,5 milyon vatandaşımıza, buradaki sığınmacılara, misafirlere gecesini gündüzüne katarak hizmet eden 11 bin mesai arkadaşlarıma. Mersin Büyükşehir Belediyesi, hizmetleriyle Türkiye’de Mersin’den söz ettirdiyse onların eseridir, onların emeğidir” dedi.

Bu arada çok sayıda vatandaş Adnan Menderes Bulvarı’nda konvoy oluşturdu.

Başkan Seçer: “İnşallah ikinci dönemimizde Mersin şahlanacak”Art’s Magazin – ULUSAL HABER

baskan secer insallah ikinci donemimizde mersin sahlanacak 0 cH4K4AJR

baskan secer insallah ikinci donemimizde mersin sahlanacak 1 48sPNu3Q

baskan secer insallah ikinci donemimizde mersin sahlanacak 2 iw1FVM3C

baskan secer insallah ikinci donemimizde mersin sahlanacak 3 K9k1zG5C

baskan secer insallah ikinci donemimizde mersin sahlanacak 4 GvKks1mI

Başkan Seçer: “İnşallah ikinci dönemimizde Mersin şahlanacak”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!