Başkan Tutdere halkla bayramlaştı

‘Halkla Bayramlaşma’ programında vatandaşla bir araya gelen Adıyaman Belediye Başkanı Abdurrahman Tutdere, Adıyaman’ın birlik ve beraberlik içerisinde yaralarının sarılacağını ve düştüğü yerden kalkacağını söyledi. Altınşehir Sosyal Tesislerinde ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Tutdere halkla bayramlaştı

‘Halkla Bayramlaşma’ programında vatandaşla bir araya gelen Adıyaman Belediye Başkanı Abdurrahman Tutdere, Adıyaman’ın birlik ve beraberlik içerisinde yaralarının sarılacağını ve düştüğü yerden kalkacağını söyledi.

Altınşehir Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde, Başkan Abdurrahman Tutdere, eşi Emral Tutdere’yle birlikte vatandaşı karşıladı. Adıyaman Süryani Metropolitliği Mor Pavlus Kilisesi Metropoliti Ğriğoriyos Melki Ürek’in de katıldığı buluşmada konuşan Başkan Tutdere, seçimden önce de ifade ettikleri gibi din, dil, görüş ayırmaksızın Adıyaman’a hizmet vereceklerini söyledi.

Tutdere, “Belediyemizin kapıları her zaman hepinize açık olacak. İnşallah daha güzel bayramlarda, daha güzel ortamlarda birlikte ve beraber olacağız. Yaralarımızı hep beraber saracağız. Bir kez daha 6 Şubat’ta yitirdiğimiz bütün canlarımıza rahmet diliyoruz, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Adıyaman birlikte yaralarını saracak, birlikte düştüğü yerden kalkacak” diye konuştu.

Başkan Tutdere halkla bayramlaştı Art’s MagazinSon Dakika

baskan tutdere halkla bayramlasti 0 AjO7wsTb

baskan tutdere halkla bayramlasti 1 Twy3JlGz

Başkan Tutdere halkla bayramlaştı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!