Başkan Tutdere: “Vatandaşlarımızı yamalı ve bozuk yollardan kurtaracağız”

Başkan Tutdere: “Vatandaşlarımızı yamalı ve bozuk yollardan kurtaracağız” Adıyaman Belediye Başkanı Abdurrahman Tutdere, saatte 240 ton üretim kapasitesine sahip olan Asfalt Plenti Tesisini yerinde inceledi. Adıyaman Belediyesi tarafından kurulan ve saatte 240 ton üretim kapasitesi ile kendi asfaltını kendi üreterek asfalt ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Tutdere: “Vatandaşlarımızı yamalı ve bozuk yollardan kurtaracağız”

Adıyaman Belediye Başkanı Abdurrahman Tutdere, saatte 240 ton üretim kapasitesine sahip olan Asfalt Plenti Tesisini yerinde inceledi.

Adıyaman Belediyesi tarafından kurulan ve saatte 240 ton üretim kapasitesi ile kendi asfaltını kendi üreterek asfalt harcamalarında yaklaşık yüzde 40 kar ettiren asfalt plenti tesisini ziyaret eden Başkan Tutdere, “Vatandaşlarımızı yamalı ve bozuk yollardan kurtaracağız” sözlerini kullandı.

Kuruçay Mevkii’nde bulunan asfalt tesisi yakınlarında kurulan asfalt plenti tesisinde incelemelerde bulunan Başkan Tutdere, şehirdeki yamalı ve bozuk yollara dikkat çekerek yamalı ve bozuk yolların en kısa sürede düzeltileceğini vurguladı.

Başkan Tutdere, “Saatte 240 ton üretim kapasiteli asfalt plenti tesisimizde incelemelerde bulunduk. Tesisimizin üretim kapasitesini artıracağız. Hemşehrilerimizi yamalı ve bozuk yollardan kurtaracağız” diye konuştu.

Başkan Tutdere: “Vatandaşlarımızı yamalı ve bozuk yollardan kurtaracağız”Art’s Magazin – YEREL HABER

baskan tutdere vatandaslarimizi yamali ve bozuk yollardan kurtaracagiz 0 zmaAsqFb

Başkan Tutdere: “Vatandaşlarımızı yamalı ve bozuk yollardan kurtaracağız”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!