Bayramda denetimler yüzde 100 arttı, kaza oranları düştü

Bayramda denetimler yüzde 100 arttı, kaza oranları düştü Elazığ’da Ramazan Bayramı süresince polis ekipleri tarafından 16 bin 854 araç denetlenirken, alınan tedbirler çerçevesinde yaralamalı kaza sayısında yüzde 41’lik bir düşüş yaşandığı bildirildi. İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Ramazan Bayramı tatili ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayramda denetimler yüzde 100 arttı, kaza oranları düştü

Elazığ’da Ramazan Bayramı süresince polis ekipleri tarafından 16 bin 854 araç denetlenirken, alınan tedbirler çerçevesinde yaralamalı kaza sayısında yüzde 41’lik bir düşüş yaşandığı bildirildi.

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Ramazan Bayramı tatili boyunca trafiğin ve sürücülerin güvenliği için çalışmalarını aralıksız sürdürdü. Şehiriçi ve şehirlerarası yollarda sürekli denetim yapan ekipler, sürücüleri seyahat esnasında uyulması gereken kurallar, emniyet kemerinin önemi ve hız başta olmak üzere bir çok konuda bilgilendirdi. Bu çerçevede geçen senedeki bayrama göre denetim sayılarında yüzde 100 artış sağlanarak 16 bin 854 aracın denetlendiği, yaralamalı kaza sayısında ise yüzde 41’lik bir düşüş yaşanarak toplam 13 adet yaralamalı kazanın meydana geldiği öğrenildi. Bu kazalarda da bir önceki yılın aynı dönemine kıyasen yüzde 36’lık bir düşüş ile 29 vatandaş yaralanırken bayram süresince ölümlü kazanın meydana gelmediği bildirildi.

Bayramda denetimler yüzde 100 arttı, kaza oranları düştüArt’s Magazin – YEREL HABER

bayramda denetimler yuzde 100 artti kaza oranlari dustu 0 gnHlgkfa

bayramda denetimler yuzde 100 artti kaza oranlari dustu 1 sEaAqEkY

bayramda denetimler yuzde 100 artti kaza oranlari dustu 2 EizJy6k4

Bayramda denetimler yüzde 100 arttı, kaza oranları düştü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!