Beyza İrem Türkoğlu: “Bu maçı unutup Sırbistan için çalışmalara başlayacağız”

Beyza İrem Türkoğlu: “Bu maçı unutup Sırbistan için çalışmalara başlayacağız” A Milli Kadın Hentbol Takımı oyuncusu Beyza İrem Türkoğlu, Karadağ maçının ardından yaptığı açıklamada, “Bu maçı unutup Sırbistan için çalışmalara başlayacağız” dedi. A Milli Kadın Hentbol Takımı, konuk ettiği Karadağ takımına 30-28 mağlup oldu ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beyza İrem Türkoğlu: “Bu maçı unutup Sırbistan için çalışmalara başlayacağız”

A Milli Kadın Hentbol Takımı oyuncusu Beyza İrem Türkoğlu, Karadağ maçının ardından yaptığı açıklamada, “Bu maçı unutup Sırbistan için çalışmalara başlayacağız” dedi.

A Milli Kadın Hentbol Takımı, konuk ettiği Karadağ takımına 30-28 mağlup oldu. Maçın ardından basın açıklamasında bulunan A Milli Kadın Hentbol Takımı oyuncusu Beyza İrem Türkoğlu, “Sonuçtan dolayı çok üzgünüm ama ilk maça göre kıyasladığımızda çok iyi bir sonuç aldık. Bu bir gelişimin olduğunun göstergesi. İyi çalıştık. Çok basit hatalar yaptık. O da tecrübesizlikten kaynaklanan hatalardı. İyi bir yolda olduğumuzu düşünüyorum. Karadağ gibi bir takıma karşı 2 puanla kaybetmek, iyi bir yolda olduğumuzun göstergesi. Sırbistan’a kesinlikle kazanmak için gidiyoruz. Grupta ikinci olarak Avrupa Şampiyonası’na katılmak bizim hedefimiz. Bu maçı unutup Sırbistan için çalışmalara başlayacağız” şeklinde konuştu.

Beyza İrem Türkoğlu: “Bu maçı unutup Sırbistan için çalışmalara başlayacağız”Art’s Magazin – ULUSAL HABER

Beyza İrem Türkoğlu: “Bu maçı unutup Sırbistan için çalışmalara başlayacağız”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!