Bozkurt ustalık döneminde Birsen Çelik’le devam dedi

Bozkurt ustalık döneminde Birsen Çelik’le devam dedi Bozkurt’ta mevcut başkan Birsen Çelik, 3. dönemi için girdiği seçimde de resmi olmayan sonuçlara göre zaferle ayrılmayı başardı. Bozkurt’ta 2 dönemdir belediye başkanlığı görevini yürüten Birsen Çelik, resmi olmayan sonuçlara göre, Bozkurt’ta yeniden ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bozkurt ustalık döneminde Birsen Çelik’le devam dedi

Bozkurt’ta mevcut başkan Birsen Çelik, 3. dönemi için girdiği seçimde de resmi olmayan sonuçlara göre zaferle ayrılmayı başardı.

Bozkurt’ta 2 dönemdir belediye başkanlığı görevini yürüten Birsen Çelik, resmi olmayan sonuçlara göre, Bozkurt’ta yeniden kazandı. Başkan Çelik, “Ustalık Dönemim” diyerek yeni dönem için Bozkurtlulardan destek istemişti. Resmi olmayan sonuçlara göre 2024 yerel seçimlerinde Bozkurt’ta Başkan Birsen Çelik, 2 bin 164 oy ile ilk sırada yer aldı. Başkan Çelik’i AK Parti adayı Akif Bayar 2 bin 290 oy ile takip etti.

Seçim sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Çelik, “Büyük ailem olan hemşehrilerimin destekleriyle, azimle, kararla ve gururla 5 yıl daha birlikteyiz. Birlikte başardık, birlikte kazandık! Her zaman söylediğim gibi: Bozkurt’ta birlikte güzeliz” diye konuştu.

Bozkurt ustalık döneminde Birsen Çelik’le devam dediArt’s Magazin – YEREL HABER

bozkurt ustalik doneminde birsen celikle devam dedi 0 d9cru3Kn

bozkurt ustalik doneminde birsen celikle devam dedi 1 u8ja6z2Q

Bozkurt ustalık döneminde Birsen Çelik’le devam dedi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!