Buharkent Belediye Başkanı Erol güven tazeledi

Buharkent Belediye Başkanı Erol güven tazeledi Aydın’ın Buharkent ilçesinde yerel seçimleri resmi olmayan sonuçlara göre mevcut Belediye Başkanı AK Partili Mehmet Erol kazandı. Aydın’da AK Partili olup en fazla oyu alarak 2024 yerel seçimlerinde rekor kıran Mehmet Erol, kendisine inanıp destek ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Buharkent Belediye Başkanı Erol güven tazeledi

Aydın’ın Buharkent ilçesinde yerel seçimleri resmi olmayan sonuçlara göre mevcut Belediye Başkanı AK Partili Mehmet Erol kazandı. Aydın’da AK Partili olup en fazla oyu alarak 2024 yerel seçimlerinde rekor kıran Mehmet Erol, kendisine inanıp destek veren herkese teşekkür etti.

Başkanlığı döneminde Buharkent ilçesinde ciddi yatırımlar yapan ve projeleri ile ilçeyi Aydın’ın en fazla yatırım alan bölgesi haline getiren Mehmet Erol, yerel seçimlerde resmi olmayan sonuçlara göre yüzde 40,36 oranında oy alarak güven tazeledi. Sandıkların açılıp sonuçların açıklanmasının ardından toplanan kalabalığa hitap eden Mehmet Erol; “Sevgili hemşerilerim, Sizlerin desteğiyle bir kez daha Buharkent Belediye Başkanlığı görevine seçilmekten dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Bu destek ve güven, bana büyük bir sorumluluk yüklemektedir ve bu sorumluluğun bilincinde olarak ilçemizi daha da ileriye taşımak için çalışmaya devam edeceğim. Her birinizin desteği ve katkısıyla, daha yaşanabilir, daha güzel bir Buharkent için birlikte çalışacağız. Yeniden gösterdiğiniz güven için teşekkür ederim” dedi.

Resmi olmayan sonuçlara göre Mehmet Erol yüzde 40,36 oy oranı ile seçimi kazanırken, en yakın rakibi CHP’li aday Ali Okkalı yüzde 29,28 oranında Demokrat Partili aday Fatih Yıldırım ise yüzde 26,66 oranında oy aldı.

Buharkent Belediye Başkanı Erol güven tazelediArt’s Magazin – YEREL HABER

buharkent belediye baskani erol guven tazeledi 0 XLceqkee

buharkent belediye baskani erol guven tazeledi 1 uCXluDsv

buharkent belediye baskani erol guven tazeledi 2 Yil8ulMf

buharkent belediye baskani erol guven tazeledi 3 6smzQ6Jg

buharkent belediye baskani erol guven tazeledi 4 1A9ihU8f

buharkent belediye baskani erol guven tazeledi 5 lHwXcjIQ

Buharkent Belediye Başkanı Erol güven tazeledi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!