Büyükşehir, fitness salonlarını açarak bilimsel araştırmacılarına destek oldu

Büyükşehir, fitness salonlarını açarak bilimsel araştırmacılarına destek oldu Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç; şehrin imar ve altyapısına yönelik çalışmaları sürdürürken, bilimsel araştırmalara da destek olmayı sürdürüyor. Bünyesindeki kurum ve kuruluşlarla birlikte hizmetlerini çeşitlendirerek ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Büyükşehir, fitness salonlarını açarak bilimsel araştırmacılarına destek oldu

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç; şehrin imar ve altyapısına yönelik çalışmaları sürdürürken, bilimsel araştırmalara da destek olmayı sürdürüyor.

Bünyesindeki kurum ve kuruluşlarla birlikte hizmetlerini çeşitlendirerek arttıran Büyükşehir Belediyesi, yine sahip olduğu kuruluşlarla da bilim çevrelerine, bilimsel araştırmalara destek olmaya, katkı sağlamaya devam ediyor. Bu çerçevede Spor, Sağlık ve Eğitim Araştırmaları Dergisi’nin 1. sayı 2. cildindeki ‘Fitness Üyelerinin Kaslı Olma Dürtüsünün Demografik Değişkenlere Göre İncelenmesi’ başlıklı araştırmasına destek olmak için Kayseri Büyükşehir Belediyesi, bünyesindeki rekreaktif sosyal yaşam merkezlerindeki fitness salonlarında bilimsel araştırma yapılmasına izin verdi. Konusuna ve faaliyet alanlarına göre bilimsel olarak yapılan araştırmaların makalelerinde bazen araştırmanın konusu kendisi olan, bazen de geçekleştirilen araştırmalara kurum ve kuruluşlarını açarak katkı sağlayan büyükşehir belediyesi, bu kez de kuruluşlarından olan sosyal yaşam merkezlerindeki fitness salonlarını açarak destek oldu.

Erkek fitness üyelerinin kaslı olma dürtüsünün bazı değişkenler ile ilişkisi incelenen ‘Fitness Üyelerinin Kaslı Olma Dürtüsünün Demografik Değişkenlere Göre İncelenmesi’ başlıklı bilimsel araştırmanın makalesinde, spor kurumlarını araştırmacılara açarak izin veren Büyükşehir Belediyesi, hizmetlerine, bilim kulvarında da ‘destek’ şeklinde devam etti.

Büyükşehir, fitness salonlarını açarak bilimsel araştırmacılarına destek olduArt’s Magazin – YEREL HABER

buyuksehir fitness salonlarini acarak bilimsel arastirmacilarina destek oldu 0 OyV2HUwV

buyuksehir fitness salonlarini acarak bilimsel arastirmacilarina destek oldu 1 4nZghwmk

buyuksehir fitness salonlarini acarak bilimsel arastirmacilarina destek oldu 2 3agnUKHm

buyuksehir fitness salonlarini acarak bilimsel arastirmacilarina destek oldu 3 Q8PUEJUL

Büyükşehir, fitness salonlarını açarak bilimsel araştırmacılarına destek oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!