Buz tutan Çıldır Gölü’nde sörf heyecanı

Buz tutan Çıldır Gölü’nde sörf heyecanı Kış mevsiminde yüzeyi tamamen buz tutan Çıldır Gölü, ilkbahar gelmesine rağmen yerli ve yabancı turistlerin akınına uğruyor. Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden olan Çıldır Gölü, doğal yapısı ve güzelliği ile her mevsim yerli ve yabancı ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Buz tutan Çıldır Gölü’nde sörf heyecanı

Kış mevsiminde yüzeyi tamamen buz tutan Çıldır Gölü, ilkbahar gelmesine rağmen yerli ve yabancı turistlerin akınına uğruyor.

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden olan Çıldır Gölü, doğal yapısı ve güzelliği ile her mevsim yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oluyor. Deniz seviyesinden bin 950 metre yükseklikteki Çıldır Gölü’nün 123 kilometrekarelik alanında, kışın buz tutan yüzeyi hala çözülmediği için yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Sörfüyle Çıldır Gölü’ne Adana’dan gelen Murat Civan ilginç bir deneyim yaşadı. Göl kıyısında balıkçılık yapan Atalay Uzunkaya, göl üzerinde sörf yaparak çok ilginç bir deneyim yaşayan Civan’ı seneye Çıldıra davet ettiğini söyleyerek bu ilginç deneyimi tekrarlamasını istediklerini söyledi.

Buz tutan Çıldır Gölü’nde sörf heyecanıArt’s Magazin – ULUSAL HABER

buz tutan cildir golunde sorf heyecani 0 TG5H8UJZ

buz tutan cildir golunde sorf heyecani 1 Ns3PfP6T

buz tutan cildir golunde sorf heyecani 2

Buz tutan Çıldır Gölü’nde sörf heyecanı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!