BAYRAMİÇ BELEDİYESİ, EMITT İÇİN HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI

featured
service

BAYRAMİÇ BELEDİYESİ, EMITT İÇİN HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI

Dünyanın en önemli fuarlarından biri sayılan ve 8-11 Şubat 2023 tarihlerinde TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde yapılacak olan EMITT’e ikinci kez katılacak Bayramiç Belediyesi, hazırlıklarını tamamladı.

Geçen yıl Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm Fuarı EMITT’e ilk kez katılan Bayramiç Belediyesi, standıyla dikkatleri üzerine çekmişti. 8-11 Şubat 2023 tarihlerinde TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek fuar için bu yıl da özenle hazırlıklarını tamamlayan Bayramiç Belediyesi, ilçenin doğal, tarihi ve kültürel değerlerini tanıtacak.

Konuyla ilgili bilgi veren Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, “İlçemizde turizmi geliştirmek amacıyla fuarları önemsiyoruz. Birçok açıdan oldukça değerli bir yer coğrafyada yaşıyoruz. Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bereketli topraklar üzerinde yaşıyoruz. Kazdağları’nda yetişen endemik bitkileri, bin pınarlı İda’nın en güzel mesire yeri Ayazma Tabiat Parkı’nı, Mehmet Akif Ersoy Müze Evi’ni, coğrafi işaret tescili almış ürünlerimiz Bayramiç Beyazı, Bayramiç Elması, Bayramiç Tahin Helvası ve Bayramiç Zeytinyağı’nı EMITT’te tanıtmayı sürdüreceğiz. Geçtiğimiz yıl aldığımız geri dönüşlerden memnun kaldık. Turizm fuarlarının ilçe tanıtımına katkı sağladığını görüyoruz. Bu tür etkinliklere katılmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Art’s Magazin  Yurt

BAYRAMİÇ BELEDİYESİ, EMITT İÇİN HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!