Canik’te bayram coşkusu

Canik’te bayram coşkusu Samsun’un Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, vatandaşların Ramazan Bayramı’nı tebrik etti. Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik’te her yıl geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşma programında vatandaşlarla bir araya gelerek onların ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Canik’te bayram coşkusu

Samsun’un Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, vatandaşların Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik’te her yıl geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşma programında vatandaşlarla bir araya gelerek onların Ramazan Bayramı’nı tebrik etti. Canik Belediyesi’nin ilçede gerçekleştirdiği Ramazan Bayramı Bayramlaşma Programı’na vatandaşlar yoğun bir ilgiye katılırken, vatandaşlarla yakından ilgilenen ve kendileriyle uzun süre sohbet eden Başkan İbrahim Sandıkçı, çocuklara ise birbirinden güzel hediyeler verdi.

Bayram sevinci paylaşıldı

Canik Belediyesi Hizmet Binası’nda düzenlenen Ramazan Bayramı Bayramlaşma Programı renkli ve heyecanlı görüntülere sahne oldu. Yüzlerce vatandaşın katılım sağladığı programda Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’nın çocuklarla ve vatandaşlarla olan diyalogları yüzlerde tebessüm oluşturdu. Başkan İbrahim Sandıkçı, bayram sevincinin paylaşıldığı programında, vatandaşların Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

Programa, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gençay, MHP Canik İlçe Başkanı Süleyman Baltacı, AK Parti Canik İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Donbay, Canik Belediye Meclis Üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Canik’te bayram coşkusuArt’s Magazin – YEREL HABER

canikte bayram coskusu 0 7HWIry6i

canikte bayram coskusu 1 e6y7bR3O

canikte bayram coskusu 2 Biedg1Jy

Canik’te bayram coşkusu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!