Çocuk şenliği Selçuk’a renk katacak

Çocuk şenliği Selçuk’a renk katacak Selçuklu çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bir kez daha çocuk şenliği ile kutlayacak. Selçuk Belediyesi tarafından 23 Nisan Salı günü Pazar Yeri’nde çeşitli atölyeler düzenlenecek. Çocukların büyük bir coşku ve neşeyle katılacağı ...

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çocuk şenliği Selçuk’a renk katacak

Selçuklu çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bir kez daha çocuk şenliği ile kutlayacak. Selçuk Belediyesi tarafından 23 Nisan Salı günü Pazar Yeri’nde çeşitli atölyeler düzenlenecek.

Çocukların büyük bir coşku ve neşeyle katılacağı etkinlikler kapsamında Prof. Dr. İsmail Aka Kütüphanesi Zekâ Oyunları Atölyesi, İsabey Gündüz Bakımevi El Becerileri Atölyeleri, AÇEV Efesli Babalar Topluluğu Oyun Atölyeleri, Selçuk Belediyesi sahne etkinlikleri düzenlenecek. Her yıl Pazar Yeri’nde düzenlenecek olan etkinliklerle eğlenecek Selçuklu çocuklar, aynı zamanda 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı Coşkusunu yaşayacak. 23 Nisan Çocuk Şenliği kapsamında ayrıca yüz boyama, sosis balon, pamuk şeker, patlamış mısır, maskotlar, dev xox gibi eğlenceli etkinlikler de yer alacak.

Salı günü saat 13.00’te pazaryerinde başlayacak etkinliklere tüm Selçuklu çocuklar ve aileleri katılım gösterebilecek.

Çocuk şenliği Selçuk’a renk katacakArt’s Magazin – ULUSAL HABER

Çocuk şenliği Selçuk’a renk katacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!