Cumhur İttifakı Kırklareli Belediye Başkanı Bulut: “Bir günü bile boş geçirmeden çok çalışacağız, hep birlikte başaracağız”

Cumhur İttifakı Kırklareli Belediye Başkanı Bulut: “Bir günü bile boş geçirmeden çok çalışacağız, hep birlikte başaracağız” Kırklareli’nde gerçekleşen 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinin ardından resmi olmayan sonuçlara göre kazanan Cumhur İttifakı adayı Derya Bulut Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda kutlama yaptı, Hüsnü Şenlendirici konser verdi. 31 Mart Mahalli ...

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Warning: Undefined array key "HTTP_USER_AGENT" in /var/www/vhosts/artsmagazin.com/httpdocs/wp-content/themes/kanews/framework/functions/functions.php on line 101

Cumhur İttifakı Kırklareli Belediye Başkanı Bulut: “Bir günü bile boş geçirmeden çok çalışacağız, hep birlikte başaracağız”

Kırklareli’nde gerçekleşen 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinin ardından resmi olmayan sonuçlara göre kazanan Cumhur İttifakı adayı Derya Bulut Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda kutlama yaptı, Hüsnü Şenlendirici konser verdi.

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinin ardından Kırklareli’nde resmi olmayan sonuçlara göre belediye başkanlığı seçimini kazanan Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Derya Bulut, Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda kutlama yaptı. Coşkulu kalabalığa hitap eden Bulut, dün itibarıyla kazandıklarını belirterek, gece gündüz çalışacaklarını söyledi.

Bulut, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu cumhuriyete yakışır bir il olarak Kırklareli’nin hak ettiği hizmetlere kavuşturacaklarını ifade etti. Geçen sürede Kırklareli’den hiç vazgeçmediklerini anlatan Bulut, herkese teşekkür etti.

“Koşan elet varır düşer kalkar, kara taştan su damla dala akar birikir bir gümüş göl olur arayan hakkı en sonunda bulur”

Bulut, “Koşan elet varır düşer kalkar, kara taştan su damla dala akar birikir bir gümüş göl olur arayan hakkı en sonunda bulur. Aradık en sonunda hakkımızı buldu, yılmadık, usanmadık bugün bu gururu hep birlikte yaşadık. Ama asıl amacımız budur. Hep dedim ki, marifet seçim kazanmak değil marifet kazandıktan sonra laikiyle doldurmak orayı ilimizin hak ettiği hizmetlere kavuşturmak. Bugün itibariyle yavaş yavaş başladık. Mazbatayı aldıktan sonra bir günü bile boş geçirmeden, bir saatimizi boş geçirmeden çok çalışacağız ve hep birlikte başaracağız. Ben bunu sözünü seçim öncesi vermiştim bugün bir kez daha veriyorum, biz ortak değerlerimizin arkasına sığınmayacağız, biz Ulu Önder Mustafa Atatürk ve onun cumhuriyetine laik bir belediye başkanı olacağız ve bu ili hak ettiği hizmetlerle buluşturacağız. Hiçbir ortak değerimiz ayırmadan ayrıştırmadan kimseye bırakmayacağız” dedi.

Kutlamada AK Parti Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam, İl Başkanı Yunus Ercan Dağtaş ve MHP Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan da konuşma yaptı.

Konuşmanın arından klarnet sanatçısı Hüsnü Şenlendirici sahne aldı. Şenlendirici Kırklareli’nde büyük coşkuyla karşılandı.

Cumhur İttifakı Kırklareli Belediye Başkanı Bulut: “Bir günü bile boş geçirmeden çok çalışacağız, hep birlikte başaracağız”Art’s Magazin – ULUSAL HABER

cumhur ittifaki kirklareli belediye baskani bulut bir gunu bile bos gecirmeden cok calisacagiz hep 4eTI9d9y

cumhur ittifaki kirklareli belediye baskani bulut bir gunu bile bos gecirmeden cok calisacagiz hep iT8mdXLJ

cumhur ittifaki kirklareli belediye baskani bulut bir gunu bile bos gecirmeden cok calisacagiz hep p3gali57

cumhur ittifaki kirklareli belediye baskani bulut bir gunu bile bos gecirmeden cok calisacagiz hep gv6L3lV5

cumhur ittifaki kirklareli belediye baskani bulut bir gunu bile bos gecirmeden cok calisacagiz hep cnVHIDyg

cumhur ittifaki kirklareli belediye baskani bulut bir gunu bile bos gecirmeden cok calisacagiz hep

cumhur ittifaki kirklareli belediye baskani bulut bir gunu bile bos gecirmeden cok calisacagiz hep OAYgIsgN

Cumhur İttifakı Kırklareli Belediye Başkanı Bulut: “Bir günü bile boş geçirmeden çok çalışacağız, hep birlikte başaracağız”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!