Denizlili Fenerbahçeliler ‘Zaferin Rengi’ için bir araya geldi

Denizli Fenerbahçeliler Derneği yönetim kurulu, dernek üyeleri ve aileleri Zaferin Rengi filminde bir araya geldi. 16 Şubat’ta vizyona giren ve Fenerbahçe tarihinin en önemli zaferlerinden biri olan General Harrington Kupası’nın hikayesinin ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Denizlili Fenerbahçeliler ‘Zaferin Rengi’ için bir araya geldi

Denizli Fenerbahçeliler Derneği yönetim kurulu, dernek üyeleri ve aileleri Zaferin Rengi filminde bir araya geldi.

16 Şubat’ta vizyona giren ve Fenerbahçe tarihinin en önemli zaferlerinden biri olan General Harrington Kupası’nın hikayesinin anlatıldığı film aynı zamanda Milli Mücadele döneminde yaşanan zorlukları konu alıyor.

Etkinlik sonrasında açıklamalarda bulunan Denizli Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Erhan Balaman, Kurtuluş Savaşında birçok kahramanlık hikayesi olduğunu belirterek o dönem farklı kulvarlardaki mücadelelerin milletimize güç verdiğini belirtti ve sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bugün tüm üyelerimizle bir araya gelerek Zaferin Rengi’ni Denizli Fenerbahçeliler Derneği olarak hep birlikte izledik. Gerçekten çok beğendik, etkileyici ve unutulmaz bir film olmuş. Filmi izleyenler arasında sadece Fenerbahçeliler değil, diğer takım taraftarları da bulunuyordu. Renklerden ve gönül verdiğimiz takımlardan öte, Cumhuriyetimizin nasıl kurulduğunu, bugünlere hangi şartlarda geldiğimizi unutmamamız gerekiyor. Zaferin Rengi, Milli Mücadele yıllarında Fenerbahçe’nin nasıl fedakarlıklar yaptığına daha da yakından tanık olmamıza vesile oldu. Fenerbahçe’mizin kuruluşunun üzerinden 117 yıl geçti. Ne mutlu ki Fenerbahçeliyiz. Bunu hep gururla söyledik, her zaman gururla söylemeye devam edeceğiz. Hem Cumhuriyetimiz hem de Fenerbahçe ilelebet yaşasın”

Denizlili Fenerbahçeliler ‘Zaferin Rengi’ için bir araya geldi Art’s MagazinSon Dakika

denizlili fenerbahceliler zaferin rengi icin bir araya geldi 0 psAUVZOF

Denizlili Fenerbahçeliler ‘Zaferin Rengi’ için bir araya geldi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!