Dünya savunma sanayisi IDEF’te buluşacak

Dünya savunma sanayisi IDEF’te buluşacak İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek ’Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı’ dünya savunma sanayisini 22-27 Temmuz 2025’de bir araya getirecek. Cumhurbaşkanlığı himayesinde, Milli Savunma Bakanlığı’nın ev sahipliğinde, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünya savunma sanayisi IDEF’te buluşacak

İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek ’Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı’ dünya savunma sanayisini 22-27 Temmuz 2025’de bir araya getirecek.

Cumhurbaşkanlığı himayesinde, Milli Savunma Bakanlığı’nın ev sahipliğinde, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı destekleriyle, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı yönetim ve sorumluluğunda, KFA Fuarcılık A.Ş. organizatörlüğünde 22-27 Temmuz 2025 tarihleri arasında IDEF’25 17’nci Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Dünyanın en önemli savunma sanayi fuarları arasında yer alan ve en yeni teknolojilerin sergilendiği IDEF Savunma Sanayi Fuarı, 2025 yılında ilk kez, İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak.

Fuarda, zırhlı muharebe araçları, taktik zırhlı araçlar, insansız kara, hava ve deniz araçları, silah sistemleri, roketler, uzun menzilli tank savar füze sistemleri, yarı aktif lazer güdümlü füze sistemleri, güdümlü füzeler, piyade silahları, askeri simülatörler, elektronik harp çözümleri, güç grupları, patlayıcı madde imha ekipmanları, askeri yazılım ve programlarının aralarında bulunduğu birçok ürün yer alacak. Dünyanın farklı coğrafyalarından katılımcı ve ziyaretçileri İstanbul’da buluşturacak olan IDEF 2025, Bursa Ticaret ve Sanayii Odası iştiraki KFA Fuarcılık organizatörlüğünde yeni konseptiyle birçok organizasyona da ev sahipliği yapacak ve yeni işbirliklerinin sağlanmasına imkan sunacak.

Dünya savunma sanayisi IDEF’te buluşacakArt’s Magazin – YEREL HABER

dunya savunma sanayisi idefte bulusacak 0 m84gksRr

dunya savunma sanayisi idefte bulusacak 1 EX6wfKgu

Dünya savunma sanayisi IDEF’te buluşacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!