Eskişehir’de 540 sürücüye ceza kesilirken, 14 araç trafikten men edildi

Eskişehir’de 540 sürücüye ceza kesilirken, 14 araç trafikten men edildi Eskişehir’de polis ekiplerince Ramazan Bayramı trafik tedbirleri kapsamında bin 789 araç ve sürücüsü kontrol edilirken, 540 araç sürücüsüne cezai işlem uygulanıp, 14 araç ise trafikten men edildi. Ramazan Bayramı trafik tedbirleri nedeniyle Eskişehir ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eskişehir’de 540 sürücüye ceza kesilirken, 14 araç trafikten men edildi

Eskişehir’de polis ekiplerince Ramazan Bayramı trafik tedbirleri kapsamında bin 789 araç ve sürücüsü kontrol edilirken, 540 araç sürücüsüne cezai işlem uygulanıp, 14 araç ise trafikten men edildi.

Ramazan Bayramı trafik tedbirleri nedeniyle Eskişehir il merkezi ve sınırları dahilinde can ve mal güvenliğinin sağlanması trafik kazalarının daha oluşmadan önlenmesi ve trafik güvenliğinin en üst seviyede tutulması amacıyla Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerince çalışma yapıldı. Ekiplerce yapılan denetimlerde; bin 789 araç ve sürücüsü kontrol edildi. Kural ihlali yaptığı tespit edilen 540 araç sürücüsünün sürücü belgesine ve tescil plakasına cezai işlem uygulandı. Ekiplerce 14 araç ise trafikten men edildi. Ayrıca şehirlerarası otobüs terminali çıkışında 29 otobüs şoförü ve bin 15 yolcuya emniyet kemeri kullanımının önemi üzerine eğitim verildi.

Eskişehir’de 540 sürücüye ceza kesilirken, 14 araç trafikten men edildiArt’s Magazin – YEREL HABER

eskisehirde 540 surucuye ceza kesilirken 14 arac trafikten men edildi 0 7uXrFlhz

Eskişehir’de 540 sürücüye ceza kesilirken, 14 araç trafikten men edildi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!