Gediz Devlet Hastanesinde doktor eksikleri gideriliyor

Gediz Devlet Hastanesinde doktor eksikleri gideriliyor Kütahya’nın Gediz ilçesinde Nöroloji Uzmanı Metin Bakırdemir’in önümüzdeki günlerde Devlet Hastanesinde göreve başlayacağı öğrenildi. Gediz Devlet Hastanesinde yıllardır eksikliği hissedilen ve Gedizlilerin çevre il ve ilçelere gittiği Nöroloji ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gediz Devlet Hastanesinde doktor eksikleri gideriliyor

Kütahya’nın Gediz ilçesinde Nöroloji Uzmanı Metin Bakırdemir’in önümüzdeki günlerde Devlet Hastanesinde göreve başlayacağı öğrenildi.

Gediz Devlet Hastanesinde yıllardır eksikliği hissedilen ve Gedizlilerin çevre il ve ilçelere gittiği Nöroloji branşı için AK Parti Milletvekilleri ve AK Parti Gediz İlçe Başkanı Osman Yılmaz’ın yoğun girişimleri sonrası Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan Gedizli Uzman Doktor Metin Bakırdemir’in ataması gerçekleştirildi.

Gediz Devlet Hastanesinde eksik olan branşları tamamlama uğraşında olduklarını vurgulayan AK Parti Gediz İlçe Başkanı Osman Yılmaz, “Kütahya Milletvekillerimizin çabaları neticesinde hemşerimiz Uzman Doktor Metin Bakırdemir en kısa sürede ilçemizde göreve başlayacak. Artık Gedizliler Nörolojik hastalıklar için ilçe dışına gitmeyecekler. Gedizimiz’e hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Gediz Devlet Hastanesinde doktor eksikleri gideriliyorArt’s Magazin – YEREL HABER

Gediz Devlet Hastanesinde doktor eksikleri gideriliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!