Gümüşhane’de sol ön ayağı kopmuş ‘Topal Ayı’ görüntülendi

Gümüşhane’de sol ön ayağı kopmuş ‘Topal Ayı’ görüntülendi Gümüşhane’de kış uykusundan uyanan ve sol ön ayağı kopmuş olarak görüntülenen ayı şaşkınlığa sebep oldu. Ayının 1 yıl önce de yine kopuk ayaklı haliyle görüntülendiği öğrenildi. Gümüşhane’de yaşayan doğa fotoğrafçısı Muhammet Tutar tarafından merkeze ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gümüşhane’de sol ön ayağı kopmuş ‘Topal Ayı’ görüntülendi

Gümüşhane’de kış uykusundan uyanan ve sol ön ayağı kopmuş olarak görüntülenen ayı şaşkınlığa sebep oldu. Ayının 1 yıl önce de yine kopuk ayaklı haliyle görüntülendiği öğrenildi.

Gümüşhane’de yaşayan doğa fotoğrafçısı Muhammet Tutar tarafından merkeze bağlı Keçikaya Köyü’nde sol ön ayağı kopmuş vaziyette bir ayı görüntülendi.

Keçi Kayalıkları olarak adlandırılan dağlık alanda yaban hayatını gözlemleyen ve 1 yıl önce de yine yakın bir bölgede sol ayağı kopuk vaziyette görüntülediği ayıyı tekrar kayda alan Tutar, ayının bir ayağı kopuk vaziyette sekerek hayatta kalmasının şaşkınlığını yaşadığını belirtti.

Kış uykusundan yeni uyandığı ve yiyecek aradığı tahmin edilen ayının o anları kameralara yansırken, vahşi hayvanın nasıl avlanıp hayatta kalabildiği de merak konusu oldu.

Gümüşhane’de sol ön ayağı kopmuş ‘Topal Ayı’ görüntülendiArt’s Magazin – ULUSAL HABER

gumushanede sol on ayagi kopmus topal ayi goruntulendi 0 OlAKcFdD

gumushanede sol on ayagi kopmus topal ayi goruntulendi 1 Xr9cqQqq

Gümüşhane’de sol ön ayağı kopmuş ‘Topal Ayı’ görüntülendi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!