Hem iftar yaptılar, hem de eğlendiler

Hem iftar yaptılar, hem de eğlendiler Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, önceki dönem Belediye Başkanı Celal Köse’den makamı devraldıktan sonra düzenlediği iftar programının ardından Ramazan Özel eğlence programı düzenledi. Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan’ın görevi teslim ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hem iftar yaptılar, hem de eğlendiler

Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, önceki dönem Belediye Başkanı Celal Köse’den makamı devraldıktan sonra düzenlediği iftar programının ardından Ramazan Özel eğlence programı düzenledi.

Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan’ın görevi teslim almasıyla beraber Yozgat’ta sosyal ve kültürel etkinliklerin ilki Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen iftarın ardından çocuklara özel programla gerçekleşti.

“Bu seçimi halk kazandı”

Başkan Arslan programda yaptığı konuşmada göreve başladığı ilk gün Yozgatlılar ile beraber olalım, birlikte iftar edelim, birlikte konuşalım, görüşelim, dertleşelim istediklerini söyledi. Güzel sosyal programların olacağına dikkat çeken Arslan, kültür programları yapacaklarını ancak sadece sosyal programlarda, kültür programlarıyla kalmayacaklarını kaydetti. Yozgat’ın ihtiyacı olan, Yozgat’ın yaşanabilir bir şehir olması noktasında yaşanmak istenen, gezinmek istenen bir şehir olması noktasında neler yapılması gerekiyorsa hep birlikte el birliğiyle yapacaklarını anlatan Başkan Arslan, ‘’Belediye başkanlığımız hepimize hayırlı olsun. Çünkü bu seçimi, Kazım Arslan kazanmadı, bu seçimi halk kazandı” dedi.

Belediye Başkanı Kazım Arslan’ın konuşmasının ardından, Hacivat Karagöz ve kukla gösterilerinin yanı sıra anne ve babaların sahnede çocuklarıyla beraber oynadıkları birbirinden güzel oyun ve yarışmalar gecenin en eğlenceli anları oldu.

Hem iftar yaptılar, hem de eğlendilerArt’s Magazin – YEREL HABER

hem iftar yaptilar hem de eglendiler 0 pdVBMbhb

hem iftar yaptilar hem de eglendiler 1

hem iftar yaptilar hem de eglendiler 2 E3yWQeWL

hem iftar yaptilar hem de eglendiler 3 yXlap45T

hem iftar yaptilar hem de eglendiler 4

Hem iftar yaptılar, hem de eğlendiler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!