Hulusi Şevkan’dan Aşık Veysel’li gönderme

Hulusi Şevkan’dan Aşık Veysel’li gönderme Acıpayam ilçesinde uzun yıllar belediye başkanlığı yapan ve partisi AK Parti tarafından aday gösterilmeyen eski belediye başkanı Hulusi Şevkan, seçim sonuçlarına ilişkin yorumunu Aşık Veysel’in sözleriyle sosyal medya hesabı üzerinden yaptı ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hulusi Şevkan’dan Aşık Veysel’li gönderme

Acıpayam ilçesinde uzun yıllar belediye başkanlığı yapan ve partisi AK Parti tarafından aday gösterilmeyen eski belediye başkanı Hulusi Şevkan, seçim sonuçlarına ilişkin yorumunu Aşık Veysel’in sözleriyle sosyal medya hesabı üzerinden yaptı.

Acıpayam ilçesini başarıyla 3 dönem yöneten eski belediye başkanı Hulusi Şevkan’ın sahur vaktinde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ilçede günün konusu oldu. Binlerce beğeni ve onlarca yorum alan paylaşımında öncelikle Lokman Suresi 17. ayeti paylaşan Şevkan, altına da Aşık Veysel’in “Beni hor görme kardeşim sen altınsın, ben tunçmuyum. Aynı vardan var olmuşuz, sen gümüşsün ben saç mıyım” sözlerinin yanı sıra “Kalbinden kibri atanlara selam olsun” diye not düştü.

Hulusi Şevkan’dan Aşık Veysel’li göndermeArt’s Magazin – YEREL HABER

hulusi sevkandan asik veyselli gonderme 0 EPt7I7lK

Hulusi Şevkan’dan Aşık Veysel’li gönderme

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!