İl koordinasyon toplantısı yapıldı

İl koordinasyon toplantısı yapıldı Tekirdağ İl Koordinasyon Kurulu 2024 Yılı 1. Dönem Toplantısı gerçekleştirildi. İl Koordinasyon Kurulu 2024 Yılı 1. Dönem Toplantısı, Vali Recep Soytürk başkanlığında Tekirdağ Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) Toplantı Salonu ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İl koordinasyon toplantısı yapıldı

Tekirdağ İl Koordinasyon Kurulu 2024 Yılı 1. Dönem Toplantısı gerçekleştirildi.

İl Koordinasyon Kurulu 2024 Yılı 1. Dönem Toplantısı, Vali Recep Soytürk başkanlığında Tekirdağ Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Toplantıda konuşan Vali Soytürk, “Bu dönemki toplantımızda yatırımcı kuruluşlarımızın faaliyetlerinin hem üç aylık bir değerlendirmesi yapılacak olup, dönem içinde kuruluşlarımızın karşılaştıkları sorunlar ve bu sorunların çözümleri ile birlikte koordinasyonu gerektiren hususlar görüşülecektir. Yatırımcı kuruluşlarımızdan alınan raporlar doğrultusunda hazırlanan değerlendirme raporunda, ilimizde toplam 288 projenin bulunduğu görülmektedir. Bu projelerden bir kısmı tamamlanmış, bir kısmı ihale aşamasında, bir kısmı da devam etmektedir. Sektörel olarak ise ilimiz projeleri, 78 tarım, 7 madencilik, 17 enerji, 37 ulaştırma-haberleşme, 94 eğitim, 19 sağlık ve 36 adet ise diğer kamu hizmetleri projeleri olarak dağılım göstermiştir. Yatırımcı kuruluşlarımızın koordinasyonu gerektiren konuları var ise kısaca dile getirmek üzere söz vereceğim, koordinasyon konuları bittikten sonra toplantımız sonlandırılacaktır. Toplantımızın hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Vali Soytürk’ün konuşmasının ardından Bölge Müdürlükleri yatırımlar hakkında sunum yaptı.

Talep ve önerilerin sunulmasının ardından toplantı sona erdi.

Toplantıya Vali Soytürk’ün yanı sıra Vali Yardımcısı Asalet Karabulut, kaymakamlar, İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ahmet Çetin, kurum müdürleri, İl Planlama ve Koordinasyon Müdür V. Varol Çömez katıldı.

İl koordinasyon toplantısı yapıldıArt’s Magazin – YEREL HABER

il koordinasyon toplantisi yapildi 0 eQa1hdR1

il koordinasyon toplantisi yapildi 1

İl koordinasyon toplantısı yapıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!